Co o vás prozradí váš prsten?

Hledáte prsten, který se perfektně hodí na váš prst, ale také k vaší osobnosti? Přečtěte si nejdříve, co výběr prstenu může nakonec prozradit o váš samotné.

Romantická

Také vás může zajímat ...

Žena, která zbožňuje klasické milostné příběhy, roztomilé fotky zvířat a dětí a všechny zajímavosti o vztazích, potřebuje křehký romantický prstýnek. Tenké staromódní „vintage“ kroužky jemně doplní štíhlé prsty, které budou díky nim působit ještě křehčeji a ruka elegantněji.

Romantický prsten je krásný a šarmantní, ale neodvádí pozornost od ženy, pro kterou je láska nadevše. Jeho střed zdobí malý třpytivý kámen. Je to prostě na celý život stejně jako vaše partnerství.

Moderní

Jste vyznavačkou nejnovějších trendů a stylů, pravidelně obměňujete svůj šatník a vaše domácnost je v super stylu? Pak vám bude nejlépe slušet větší prsten efektního tvaru v syté barvě, který odráží barvu vašich očí nebo výrazných šatů.

Například sytě zelený, dokonale tvarovaný smaragd je jedním slovem stylový.

Společenská

Kombinací klasických a specifických motivů jsou šperky a prsteny společenských lidí, jako jste vy. Jsou hravou škálou barev, tvarů nebo materiálů a větší kamínek je často zasazen do středu menších, které ho drží.

Taková jste i v životě. Je pro vás důležitá podpora a sounáležitost s ostatními, vzájemná spolupráce. Nevadí vám ani přezdobené a „ulítlé“ šperky a je možné, že často měníte vkus a priority. Alespoň s vámi není nuda.

Osudová

Temperamentní, osudová, vášnivá žena. Jestli se ztotožňujete s těmito vlastnostmi a na dovolenou vás to táhne spíš na jih, váš prsten bude pravděpodobně výrazný jako v charakteristice společenské.

Nejde ale až tak o jeho tvar jako o výraz. Žena, která ho nosí, je jako elektrárna ženské energie. Její šperky vypadají jako objekty krásného záření. Mají barvu krve a srdce – ve všech odstínech od růžové po bordovou a vínovou.

Silná

Máte ráda jednoduché linie a odolný materiál šperků. Líbí se vám kroužky, které mohou mít vevnitř nápis. Více než na drahé kameny si potrpíte na design a místo jemného kroužku s decentním očkem si vyberete masivní pánský kroužek klidně i z materiálu, který se na šperky příliš nehodí.

Z materiálů dáváte přednost chirurgické oceli nebo energeticky silným léčivým krystalům, jako je třeba onyx nebo hematit. Jste osobnost rázná, přímá a silná, ale uvnitř citlivá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...