Co o vás prozrazuje vaše krev?

Krevní skupina 0 – vůdce

Je ze všech nejstarší a její charakteristika je odvozena od představy pradávného lovce a bojovníka. Máte-li ji, jste pravděpodobně velmi aktivní, milujete dobrodružství a jdete si tvrdě za svým.

Také vás může zajímat ...

Vyhovuje vám fyzická práce, pohání vás vůle po úspěchu. Není pro vás jednoduché se podřídit a bohužel často nejste ani nakloněni kompromisu a většinu věcí si děláte po svém, aniž byste se ptali na něčí názor.

Na druhé straně se s vámi nikdo nemusí bát stereotypu. Stále druhé zasypáváte nápady. Žijete přítomností, máte smysl pro realitu a rizika se vám často mění v úspěch. Vztahy: Snadno se přátelíte a navazujete kontakty, máte potřebu být ve společnosti a rádi se předvádíte.

Pokud o někoho stojíte, jste otevření a vysíláte jasné signály. Zaměstnání: Jste kariéristi v neustálém pohybu. Každou šanci zkusíte proměnit. Nakládáte si často více, než můžete unést. Chcete být vždy v čele, a to co nejdříve.

Stáváte se iniciátorem všech akcí. Máte často zálibu si pouštět při práci hlučnou hudbu.

Krevní skupina B – lovec

Máte velký všeobecný přehled, ale hůře soustředíte na jednu konkrétní věc, máte příliš mnoho zájmů a koníčků. Často se něčím nadchnete, ale o chvíli později na novou vášeň zapomenete.

Jste nezávislé a silné osobnosti. Navenek působíte veselým dojmem, ale ne vždy se tak upřímně cítíte. Na názoru jiných lidí vám příliš nezáleží, ale jste velmi vášniví, když jde o věci, které jsou vám vzácné.

V takových okamžicích můžete jednat nepředvídatelně. Mezi vše záporné stránky patří sobeckost, lenost, netrpělivost a nezodpovědnost. Vztahy: Ve vztahu k partnerovi působíte lhostejně, což je dáno tím, že pomaleji reagujete na jeho citové problémy, protože se soustředíte na problémy odlišné.

Podřídí-li se vám někdo, pak vztah vydrží. Zaměstnání: Práce je vaším posláním, jde vám o podstatu věci ve vědě i umění, dokážete motivovat sami sebe a soustředit se na daný problém, ale i na své myšlenky.

Bleskově adaptujete i myšlenky jiných, pokud je přijmete za své. Stáváte se často nenahraditelným.

Krevní skupina A – farmář

Vyznačujete se pevným charakterem, jste zodpovědní a je možné vám důvěřovat. Možná i proto, že vám dělá velké potíže lhát. Jste klidní, seriózní a spíše introvertní. Navenek sice působíte velmi silně, uvnitř ale skrýváte určitou křehkost a nervozitu.

Nejednou můžete být trochu nepříjemní na lidi z jiného těsta. Měli byste se vyhýbat alkoholu, protože ten z vás občas dělá arogantní problematické bytosti. Jste vyznavačem lásky a harmonie, rádi se uplatňujete v umělecké sféře a nejvíce vás nabijí, když tvoříte.

Vztahy: Nejste typ, který snadno navazuje přátelství ani vztah, komplikuje vám to stydlivost. Nemáte příliš talent chytit okamžik za pačesy. Míváte malý okruh přátel a trvá vám dlouho, než potkáte toho pravého.

Zaměstnání: Práci musíte mít předem nalinkovanou, jakýkoliv zmatek ve vás vyvolává paniku. Pracovní zvyky má někdy nezvyklé – jste největší puntičkáři a nejvybíravější ze všech krevních skupin. Vyhýbáte se rychlému rozhodování a unáhlenostem, nemáte příliš rádi překvapení.

Krevní skupina AB – humanista

Občas působíte trochu rozpolceně. Jako byste měli dvě osobnosti – jednu pro lidi „mimo“, druhou pro své blízké. Jste ohleduplní k citům jiných lidí. Je možné se vám svěřit, pokud můžete, rádi pomůžete.

Na druhé straně však umíte být tvrdí sami na sebe i na své nejbližší. Máte sklon k sentimentalitě a někdy příliš přemýšlíte nad věcmi, které často nemůžete ovlivnit. Míváte hodně přátel a známých, ale potřebujete mít i čas sami pro sebe.

Jste sice zodpovědní, ale příliš mnoho odpovědnosti nemusí být pro vás to pravé. Vztahy: Se svým charakterem se stáváte smrští na moři lásky. Působíte harmonicky, melodicky, jevíte se jako neodolatelní. I o běžných věcech diskutujete zajímavě, člověk s vámi má pocit, že vás zná odjakživa.

Zaměstnání: Jste tvořiví, s talentem na technické věci. Míváte raketový nástup. Vnitřní puzení vás nutí často měnit práci, někdy vás zbavuje i vlastní nerozhodnosti. Jako šéf jste nedostižný v jednání a v kontaktu s podřízenými.

Umíte vcelku dobře pracovat s penězi..

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...