Co obnáší dieta v krabičkách?

Pro další, které buď nemají čas denně připravovat pět přesně kaloricky odměřených porcí jídla, nebo nestíhají každodenní nákupy potravin, anebo nerozumějí všem těm tabulkám a počítačům, je tu možnost krabičkové diety.

Co to ale skutečně obnáší?

Také vás může zajímat ...

Začátky jsou těžší

První den budete mít pravděpodobně hlad, obzvlášť, pokud jste zvyklá na vydatné obědy a večeře. Na druhou stranu se můžete těšit na více jídel. Hned po snídani si dáte svačinu, pak oběd a tak dále až do večera.

Jíte pořád, ale malé porce. Budete-li však vytrvalá, tělo si zvykne a den ode dne se budete cítit lépe.

Co jíte?

V programu je vše, maso, zelenina, brambory, těstoviny, pudink, ovoce… vše, na co jste zvyklá, jen je toho méně. Dietní strava obsahuje více bílkovin a méně sacharidů, konkrétně 30 % bílkovin, 30 % tuků a 40 % sacharidů.

Každý den budete přesně vědět, co můžete a nemůžete jíst, kolik co má kalorií, takže když pak přejdete na domácí stravu, budete už vědět, že nádivka je lepší z oliv než z housek a že je lepší jíst pětkrát denně pomálu než pořádně dvakrát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama