Co od vás potřebuje partner?

Sama to znáte. Jakmile o vás chlap nejeví zájem, přepadá vás smutek. Stejně jako vy potřebujete péči a lásku, tak i váš partner. Ptejte se ho, jak se má a jak se cítí, jaký měl den? Bude za váš zájem vděčný. Pokud si přejete, aby vám více naslouchal, udělejte pro něj to stejné. Při tom se mu dívejte do očí. Je to důkaz, že vás zajímá, co říká. Muži na ženách milují smysl pro humor.

Je to stejně, jako vy zbožňujete, když vás dokáže rozesmát!

Také vás může zajímat ...

Ukažte mu, že i vy si ze sebe umíte udělat legraci.

Buďte pro něj čitelná

Spoustu lidí na partnerovi vytáčí nerozhodnost. Pokud po partnerovi něco požadujete, řekněte mu to přímo. Jedině tak může vyhovět vašim potřebám. Chozením kolem horké kaše ničemu nepomůžete a akorát docílíte toho, že vám nebudete rozumět. Pokud vedle sebe máte hodného, chápajícího a tolerantního partnera, pak máte vyhráno.

Dávejte mu najevo, jak si jeho a vašeho vztahu vážíte, a jak moc pro vás znamená. Stejně jako tato slova lahodí vašemu uchu, bude z nich nadšený i on.

Chválit, chválit, chválit

Dávejte mu najevo, že vás potěšil, a že jste na něj pyšná. Slova podpory jsou důležitá, a proto byste s nimi neměla šetřit. Povýšili ho v práci nebo se mu zkrátka jen něco povedlo? Nešetřete slovy chvály a uznání. Stejně jako tato slova zahřejí u srdce vás, tak i vašeho partnera. Čeká ho důležitá schůzka nebo musí zvládnout náročný úkol? Podpořte ho, jak nejlíp umíte.

Dodáte mu tak odvahu a hlavně bude vědět, že jste na všechno dva a že s ním prožíváte jak všechny radosti, tak i strasti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...