Co odhalují rysy vašeho obličeje?

Tvar a výraz obličeje

Příliš dlouhý: Máte sklon být k druhým nespravedliví. Příliš hubený: Jste opatrní a důmyslní, rádi v tichosti přemýšlíte a občas býváte zbytečně zamlklí. Jsou-li navíc výrazné kosti, máte do vínku dánu pracovitost. Plný, kulatý: Značí pošetilou povahu se sklonem k požitkářství, někdy se takový člověk projevuje agresivně a má výbuchy vzteku. Je-li navíc červený, značí opilství nebo zlost.

Také vás může zajímat ...

Široky a veliký: Symbolizuje lenost a mlčenlivost. Je-li navíc bledý, trápí člověka špatné spaní.

Růžový naopak svědčí o zamilovanosti.

Čelo

Kulaté čelo: Pokud jste majiteli kulatého čela, zpravidla to znamená, že máte umělecký talent. Jste také velmi emotivní, ale dokážete logicky uvažovat, a často se tak můžete spolehnout na svůj zdravý úsudek. Ustupující čelo: Člověk s čelem, které se svažuje směrem k vlasové linii, bývá velmi racionálně založený a jen zřídkakdy jedná impulzivně.

Nerad mluví o sobě a svých pocitech a z duše nenávidí větu „pojďme si promluvit“.

Rovné čelo: Normální čelo by mělo být kratší, než je šířka hlavy.

Máte-li ho, pak jste rozenými diplomaty. Tito lidé nejprve dvakrát přemýšlejí, než něco řeknou. Mají silně vyvinutý cit pro zodpovědnost a rodinu, ale umějí se i bavit. Příliš velké: Jste poměrně komplikovaná, avšak velmi loajální osobnost, kterou je radost mít za přítele. Přátelství, která navazujete, jsou totiž navždy.

Pokud máte čelo navíc hladké a bez vrásek, značí to občasnou zlomyslnost. Nízké a malé: Dobrota a výborné rozumové schopnosti.

Vždy si všechno pamatujete a zpravidla zachraňujete situaci, máte skvělý smysl pro humor a nikdy s vámi není nuda.

Oči

Velké oči: Jste velmi srdeční a otevření. Nemáte předsudky a nepotrpíte si na rychlé úsudky. Jste velmi výřeční a přátelští. Malé oči: Menší nebo hluboko posazené oči prozrazují, že máte tu čest s uzavřenou, spíše skeptickou osobností. Tito lidé mají jasno, už když se rozdávají karty, hrají s nimi opatrně, ale velmi přímočaře a drží si je blízko u těla. Barvy očí: Tmavomodré značí skromného a dobrosrdečného člověka, tmavohnědé silného, plného energie, do šeda ukvapenou povahu a ostýchavost, modré svůdnost, tmavé až jakoby do černa temperamentní a vášnivou osobnost.

Nos: Velký nebo široký: Čím výraznější je, tím větší důraz kladete na profesionální odvedení své práce. Někdo by o vás sice mohl říci, že jste nesnesitelní puntičkáři, avšak je to právě vaše píle, co vás žene dál a čemu vděčíte za svůj úspěch. Souměrný: Dává upřímnost a dobrý rozum. Naopak hrbolatý vybavuje svého nositele nestydatostí.

Špičatý: Pokud silně vystupuje, máte bojovnou povahu, pokud málo vystupuje, jste vznětliví a svéhlaví. Malý nebo úzký: Nelpíte na detailech a netoužíte po dokonalosti. Víte, že život je příliš krátký na to, abyste ho celý strávili tvrdou prací. V žádném případě nejste flákači, jen nemáte ve zvyku dělat něco zbytečně.

Pokud za svou činností nevidíte smysl, radši jdete od toho.

Ústa a rty:

Plné rty: Velké, svůdně plné rty dávají najevo, že jste velmi emotivní člověk. Bez blízkých přátel a rodiny chřadnete. Velmi špatně se vyrovnáváte s hádkami s partnerem nebo i třeba s kamarádkou. Jsou-li rty navíc silné a tlusté, značí to vášnivou a smyslnou povahu. Tenké rty: Jste vytrvalí a ctižádostiví.

Nic vás nerozhází, a pokud někdo z vašich blízkých něco potřebuje, neváháte mu podat pomocnou ruku. Úzké rty: Jste pravděpodobně osobnost, která k životu potřebuje svůj osobní prostor. Ne že byste rádi nesdíleli své radosti i starosti, avšak máte ve zvyku dělit se o ně jen s těmi nejbližšími. Děsí vás představa, že byste měli být zranitelní. Jemná ústa: Máte silné rodičovské pudy.

Rodina je zkrátka něco, bez čeho se neobejdete, pokud chcete prožít opravdu šťastný a naplněný život. Malá ústa: Máte velmi věrnou, stabilní povahu, ale někdy jste neústupní. Velká a široká ústa: Jste příliš pracovití a cílevědomí lidé na to, abyste se dokázali spoléhat na náhodu.

Velmi si ceníte důvěry a přátelé hrají ve vašem životě důležitou roli.

Brada:

Výrazná: Tyto osobnosti mají vysokou hladinu testosteronu, takže od nich můžete čekat doslova bouři mezi peřinami. Mají velkou vnitřní sílu a sebevědomí je něco, co jim rozhodně nechybí. Normální: Vypovídá o životní síle člověka, čím silnější spodní čelist, tím víc životní síly a odolnosti, až tvrdohlavosti. Špičatá: Udává dobré rozumové schopnosti. Tito lidé si potrpí na nezávislost.

Mívají ale často sklony k nevěrám a monogamie je něco, co je v životě spíš obtěžuje..

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...