Co práskla Gondíková o životě s alfasamcem?

Chystá se konečně svatba, nebo je na spadnutí spíš rozchod?

Spunti na vode

Má doma opravdouvou hvězdu a ona sama je úspěšnou českou herečkou. Jak Adéla Gondíková (45) přiznala, dát dohromady takové dva živly, jako je ona a její přítel, herec Jiří Langmajer (52), je jako pokusit se dát dohromady vodu a oheň.

Udržet domov bez napětí je nejspíš poslední dobou o to těžší, že Jirka je hvězdou nejúspěšnějšího filmu letošního roku v návštěvnosti prvního víkendu Po čem muži touží. K tomu navíc musí připočíst fakt, že Jirka se hlavně dřív rád otočil téměř za každou sukní. Přesto ale tvrdí, že se oba doplňují jako ozubená kolečka, která se potkala a dobře do sebe zapadla.

Také vás může zajímat ...

Opravdovou zkouškou jejich vztahu byl celkový detox organismu, který společně absolvovali na jaře a stál je vzájemně hodně sil.

„Jediný zádrhel byla příprava krabiček s jídly na celý den. Jirka zrovna točil, a tak jsem chystala ráno pěkně svačinky. Celý život jsem to dělala pro ostatní, teď poprvé jsem musela i sama sobě,“ nezastavuje se ve výčtu toho, co musí zvládnout. Je už na obzoru nějaká nevyhnutelná bouřka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...