Co práskla Stašová na svou slavnou maminku?

Herečka Simona Stašová (63) se se svou slavnou maminkou herečkou Jiřinou Bohdalovou (87) prý vídá téměř denně na pravidelnou kávu. A když náhodou ne, alespoň si údajně zavolají a poklábosí. Přesto má Simona sen, po kterém touží už dlouhou dobu, zahrát si společně s ní v nějaké divadelní hře.

Ale vůbec netuší, jestli se jí takové přání stihne splnit. A důvod? Jiřina je totiž až moc kritická k sobě i ke své dceři a jen tak k něčemu se přesvědčit nenechá. „Hledáme. Ale je to těžké a čas letí,“ zoufá si Simona.

Také vás může zajímat ...

Přibývající roky budou navíc pro obě herečky stále více omezující, takže vůbec není jisté, zda se jejich oblíbenci společného vystoupení dočkají. Jiřina navíc před pár dny oslavila další sedmaosmdesáté narozeniny. Dá své známé dceři společné hraní jako dárek? Nebo bude dál dělat drahoty?

Takového dětinského chování by mohly obě za chvíli velmi hořce litovat… Uvědomí si to včas?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...