Co před ní její chlap skrývá?

Přijde mu na to, že má mladší milenku?

Do společnosti mezi další celebrity se hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Bára Štěpánová (60) poslední dobou zrovna dvakrát nehrne. A pokud už ano, pak raději bez svého manžela Miroslava Barabáše (58).

Ten je totiž v českém showbyznysu znám coby problémový účastník, jenž vyvolává konflikty. Hlavně pak vyvádí v okamžiku, kdy ho začnou fotit fotografové a natáčet kameramani. Z drobnohledů bulváru má totiž velký strach.

Také vás může zajímat ...
Ve společnosti se občas Miroslav chová nevhodně

Možná to ale má svůj důvod. Třeba Barabáš své manželce tají něco, co by nerad, aby paparazzi „vyšťourali“. Že by se třeba jednalo o milenku, kterou před svou manželkou skrývá? Pak by totiž dávalo smysl, že se snaží držet svůj osobní život v anonymitě a straní se společnosti.

Pokud by se totiž přišlo na to, že má poměr i s jinou ženou, jen těžko by si herečku udržel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...