Co před ní partner tají?

Svého partnera neustále jen vychvaluje, ale jeho úspěch údajně nemá být čistě jen vydřený. Zpěvačka Lucie Bílá (53) dávala vždy přednost urostlým a svalnatým mužům. Potřebuje prý totiž cítit pocit bezpečí, a přesně ten prý cítí vedle svého současného partnera Radka Filipiho (35).

Ten údajně pečlivě trénuje v posilovně a to, jak vypadá, podle Lucie rozhodně nemá zadarmo. Všechno prý dokázal sám bez jakékoli pomoci. I sám Filipi to tvrdí, ale pravda je údajně jinde. Podle některých sportovních odborníků a vrcholových sportovců si Filipi údajně dopomohl suplementy.To znamená, že sice cvičil, ale svaly mu prý narostly díky tomu, že polykal také speciální prášky na podporu růstu svalů.

Také vás může zajímat ...

Je stále slepě zamilovaná

Podle většiny sportovců jsou prý suplementy svinstvo, které může zavinit vážné zdravotní problémy, a rozhodně prý nestojí za to, je pokoušet.Kdo prý chce být skutečným vítězem, po podobných doplňcích prý nikdy nesáhne. Vypadá to, že Lucie je do svého svalovce stále bláznivě zamilovaná, protože mu údajně věří každé jeho slovo.

Nikdy prý nezpochybňovala jeho úspěch, ale na druhou stranu s ním přece jen není čtyřiadvacet hodin denně, a tím pádem nemusí vědět úplně všechno.

Filipi mohl brát suplementy tajně, aby Bílou nezklamal a byl v jejích očích stále ten statný muž, kterého ona tak miluje. Nicméně Radek má to štěstí, že mu Bílá věří snad úplně všechno. Na kritické komentáře zpěvačka vůbec nereaguje a svému muži prý věří na sto procent.Nicméně někteří její známí si údajně myslí, že Lucie dělá chybu.

Už v minulosti se přece rozešli, a rozhodně to prý mělo nějaký důvod.

Je to nereálné

Nicméně podle spolehlivých zdrojů Filipi takového výsledku nemohl dosáhnout jen samotným posilováním za tak krátkou dobu.Sportovci v tom mají údajně jasno a také se podle toho prý na Filipiho dívají. Kdyby to prý byl skutečně takový chlap, jak se prezentuje, nikdy by prý neměl potřebu se snížit na takovou úroveň.

A údajně i to, že se k celé situaci Filipi nevyjadřuje, vypovídá o tom, že na daných spekulacích nejspíš něco bude.Proslýchá se, že prý má strach, co by na to řekla Lucie. Nechce prý, aby na něj přestala být pyšná nebo na něj úplně změnila pohled.

To by byl nerad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...