Co přede všemi tolik tají?

ONDŘEJ SOKOL (49) se měl nedávno sblížit se svou kolegyní PATRICIÍ PAGÁČOVOU (31) a prý na ni nemůže přestat myslet.

Bavič, herec a moderátor Ondřej Sokol (49) si zkrátka nedá pokoj. Jak sám říká, má rád ženy a je vždy rád, když může být středem pozornosti. Koho balil tentokrát a proč radši neplánuje svatbu, která už měla dávno proběhnout?

Také vás může zajímat ...

Svatba se podivně oddaluje?

Už to bude skoro rok, co požádal svou partnerku Nikolu (28) o ruku. Termínů na svatební den měli mnoho, ale kvůli celosvětové pandemii museli svůj krásný den odložit. Nakonec to dopadlo tak, že už se prý doma o veselce raději nikdo ani slůvkem nezmíní. Zruší se snad definitivně?

Nikdo by se ani nedivil. „Je prostě na ženský. Nebojí se s nimi flirtovat ani v přímém přenosu,“ prohlásila kamarádka Nikoly. Na koho si brousí drápky tentokrát? Jednou z porotkyň posledních dílů Tváře byla herečka Patricie Pagáčová (31), která mimo jiné porotcovala i v letošní SuperStar.

Nikola se svatebních zvonů asi jen tak nedočká.

Osahával ji v přímém přenosu

Blonďatá vdaná kráska neokouzlila jen fanoušky, ale také ostříleného Sokola. „Opravdu si sedli, jsem za to rád. Určitě, až bude příští řada, objeví se tam Patricie znovu,“ řekl režisér soutěže. Slávychtivá herečka určitě nic namítat nebude, zvlášť pokud bude přítomný i Ondřej.

Při jednom z natáčení, kdy byla celá porota na pódiu, jí před kamerami sáhl nenápadně na prso. Jí to ale zjevně ani trochu nevadilo. Dokonce se spekuluje, že se jí to líbilo, neboť ani nic nenamítala. Co na to ale její manžel?

Podvedla by ho?

Za Tibora Pagáče (29) je vdaná už přes rok. Doposud to vypadalo, že je u nich doma vše zalité sluncem, dokud tedy nepřišla nabídka z Tváře. Tibor si totiž začal všímat, že ji hodně kolegů začalo až nápadně svádět, což prý nemůže přenést přes srdce.

Nabízí se však otázka, zda by byla herečka schopná svého milého podvést. Nejspíš zjistila, že si chce stále ještě užívat. Její manžel by rád už alespoň jednoho potomka, ona si však dává načas.

Říká se, že se mají Patricie a Ondřej scházet i po skončení novácké soutěže. Co ale spolu vyvádějí, nikdo neví. Třeba plánují další pracovní závazky. Z toho jistě nemá ani trochu radost jeho snoubenka, která už by ho měla ráda pěkně v chomoutu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama