Co prozradí poloha při společném usínání?

Oblíbená poloha, ve které se svým drahouškem usínáte, odhalí pravdu o vašem vztahu a ukáže, v jakém stadiu se nachází. Ve spánku totiž nemůžete ovlivnit řeč těla. A tak se snadno projeví majetnické sklony i to, kdo z vás miluje víc!

Muž objímá ženu
Muž, který spí pevně obtočený kolem těla své partnerky má velmi silné ochranitelské a trochu i majetnické sklony. Touží být ve vztahu vždy ten silnější a dopřát partnerce pocit, že se o něj v životě může opřít.

Také vás může zajímat ...

Žena objímá muže
Žena v této pozici přebírá úlohu hlavy rodiny a je dominantní. Muži, kterým tato poloha vyhovuje, neradi o něčem rozhodují. Mají rádi, když jsou postaveni před hotovou věc a nemusejí nést za nic odpovědnost.

Usínání na rameni
Poloha spánku jako z filmového trháku představuje velice intimní pozici dvojic, které jsou do sebe zamilované. Žena tak dokazuje muži, že je mu oddána a muž jí naopak dodává pocit, že ji chrání a je tady pouze pro ni.

Tváří v tvář
Tato poloha značí, že je mezi vámi velká intimita a komunikace. Dokážete spolu mluvit o všem, ať už je to nákup na víkend, výběr dovolené nebo milostné hrátky. Nemáte před sebou zábrany a plně si důvěřujete.

Zády k sobě
Než usnete, otočíte se k sobě zády a pevně se přitisknete, abyste cítili své teplo? Váš vztah je velmi harmonický, silný a vyrovnaný. Oba toužíte vzájemně cítit bezpečí, oporu a pocit blízkosti. Potřebujete jeden druhého.

Držení se za ruce
Pokud se při usínání a i při spánku občas dotknete, chytnete se za ruce, ale pak se zas kldině otočíte a usínáte dál samotní, znamená to, že máte ve vztahu důvěru a nebojíte se dát si navzájem prostor.

Rozvalený muž
Vždycky si půjde svou cestou a nenechá si do ničeho mluvit. Má rád svůj osobní prostor a nehodlá do něj nikoho pustit. S ním se nedočkáte otevřenosti ani dialogu. Budete to vy, koho postaví před hotovou věc!

Rozvalená žena
Pokud jste to vy, kdo se rozvaluje na celé posteli a utiskujete tak svého muže v koutku, pak jste tak trochu usurpátorka. Potřebujte, aby bylo vše podle vás, nerada se přizpůsobujte a o všem potřebujete rozhodovat.

Raději sama
Nesnášíte usínat zamotaná v objetí a potřebujete mít kolem sebe dostatek prostoru? A nebo přesně tohle vyžaduje váš partner? Pro takového spáče je v životě nejdůležitější on sám. Partner je vždy až na druhém místě. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...