Co prozradí vaše čmáranice?

Také často při telefonování bezmyšlenkově kreslíte na papír nějaké kresby? Ty ukazují na vaše duševní rozpoložení: Jak se právě cítíte? Co vás trápí? A po čem toužíte? Podívejte se, co znamenají malůvky, které kreslíte!

Domečky
Jestliže si rády kreslíte domečky, pak ve vašem životě vládne harmonie a štěstí. Pokud je domek obklopen silnicí, hledáte cestu ven z nějakého problému. Jestliže váš dům nemá dveře nebo okna, cítíte se uvězněná. Pokud jsou u domečku detaily, jako zahrádka, stromy, plot, slunce, či mraky, máte smysl pro rodinu a pořádek.

Také vás může zajímat ...

Stromy
Malíři stromečků jsou většinou lidé snadno ovlivnitelní a trošku nerozhodní. Strom symbolizuje, že po něčem velmi toužíte. Chybí vám přátelství, bezpečný přístav, ale skrýváte před světem své tajné přání a naději. Strom v sobě skrývá životní energii a vitalitu. Možná i vám zrovna teď schází v životě stejná vitalita.

Květiny
Pokud se na vašem papíře objevují nejrůznější květiny všech tvarů, máte podle psychologů duši romantika. Spřádáte si velké plány do budoucna, a svoje naděje upínáte především k partnerským vztahům, lásce a šťastnému manželství. To pro vás znamená mnohem víc než úspěch v práci, bohatství, peníze a kariéra.

Zvířata
Malíři zvířátek se v životě dokážou se vším rychle vypořádat. Umíte si najít zlatou střední cestu, jste vyrovnaní a spokojení. Avšak pozor, jestliže kreslíte myšku, může to naznačovat, že se tak cítíte a máte pocit, že musíte být stále ve střehu. Jestliže malujete psa, vaše podvědomí říká, že toužíte být pod něčí ochranou.

Obličeje
Objevují se na vašich výtvorech obličeje? Pak jste přemýšliví a neschází vám smysl pro humor. Jestliže kreslíte detail očí nebo nebo rtů, může to naznačovat milostné touhy. Malování úzkých rtů vyjadřuje určitou nespokojenost. Pokud se zaměřujete na zuby, může ve vás dřímat zlost, strach z lidí a sklon k depresi.

Tvář a postava

Mezi časté kresby patří různé postavy. Ukazují na to, že potřebujete víc pozornosti od partnera nebo svého okolí. Cítíte se odstrčení a potřebujete si s někým promluvit nebo najít nové přátelé. Jestliže kreslíte mužské postavy, potřebujete podvědomě cítit více bezpečí, jestliže ženské postavy, schází vám přijetí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...