Co rozčílilo Polhreicha doběla?

Sebevědomou plavbu mezi stolem a zahradním grilem televizního šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (59) nedávno přibrzdila zásadní událost. Natáčení v Líšnici na farmě jeho manželky Zdeňky (44) se muselo na pár hodin zastavit.

Jak známo, ve svém kuchtění si Pohlreich zakládá na čerstvosti a přírodnosti jednotlivých surovin a sám je okázale nosí z blízké zahrádky. Zároveň na farmu své ženy už dříve „šéf“ pořídil šest koní, kteří ovšem na jeho televizní producírování neberou žádný ohled.

Tak se stalo, že se pan Zdeněk hnal na záhonek pro šnytlík a bazalku, aby zjistil, že mu byly všechny bylinky sežrány některým z ořů jeho manželky. Což byl průšvih, protože už se grilovaly stejky! Produkci nezbylo než vyrazit do nejbližšího zelinářství a požadované bylinky dokoupit.

Také vás může zajímat ...

Tak to vypadá, když se to s přírodní idylou přežene!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...