Co s ní bude dál bez Ordinace? Má strach!

Nic není věčné, ani láska k jedné slečně, praví lidové pořekadlo. A platí to i pro „nekonečný“ seriál Ordinace v růžové zahradě, což mnozí účinkující nějak nevzali na vědomí. Zcela zoufalá je představitelka barmanky Lucie, herečka Ivana Jirešová (43), kterou Ordinace blahobytně živí už 15 let.

Také vás může zajímat ...

Jinou práci teď bohužel nemá, a má strach, jak to zvládně finančně, když splácí velkou hypotéku na dům. Zdá se, že se stále drží naděje. „Budou si nás v televizi zvát a projednávat s námi další možnou spolupráci,“ říká herečka, která si myslela, že to bude jako v Británii, kde se jeden seriál vysílá klidně i čtyřicet let.

Byla sice dříve zvyklá mít dvě zaměstnání, a kdysi pracovala i jako tanečnice a barmanka, jenomže dnes jsou pohostinské živnosti ze dne na den zavírány. Takže jí nezbývá než doufat, že pro ni na Nově zase něco kápne. Nikde ovšem není psáno, že to bude za stejné lukrativní peníze. Čeká snad půvabnou herečku změna povolání?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama