Co se děje s hvězdou ULICE?

Nejslavnější hokynářka prožívá Vánoce plné obav a nejistoty.

Nekonečný seriál zdravotních problémů vážně ohrožuje život i kariéru tváře našeho časopisu, národem milovanou herečku Jaroslavu Obermaierovou (74).

Půl roku jí bylo fyzicky zle, že se obávala, zda zvládne natáčení Ulice, které je pro ni existenční záležitostí. Když už si myslela, že se vše obrací k lepšímu, natáčení bylo přerušeno, protože onemocněl její seriálový syn, tělnatý herec Václav Svoboda (56).

Také vás může zajímat ...
Jaroslava Obermaierová (74) a Jaroslav Obermaier (40). Zdraví a peníze -obojího má dnes Jaroslava málo.

S klidem se tedy uklidila na svoji milovanou chalupu u Zruče nad Sázavou, ale v okamžiku, kdy se mělo natáčení obnovit, chytil zase zlořečeného kovida její syn Jaroslav Obermaier (40). Herečka tedy šla na testy, a ukázalo se, že je pozitivní i ona! „Přitom jsem se už těšila na lidi,“ stýská si herečka.

Osamění na chalupě jí zpestřuje čivava Vašíček, se kterou oslaví Vánoce. Ve velkých obavách, zda nový rok nepřinese stop seriálu a zda ji opět – v nepravý čas – nezradí zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama