Co se děje se slavnou legendou?

Herečka Bára Munzarová (48) prozradila, jak se daří mamince, legendární herečce Janě Hlaváčové (81). Před rokem pochovaly tatínka Luďka Munzara (+85) a od té doby se mnoho o životě Jany neví, jen to, že kvůli zdravotním komplikacím odešla z veřejného života.

Také vás může zajímat ...

Barbora, která se o maminku vzorně stará a odmítla kvůli tomu i některé pracovní projekty pro nás má samé dobré zprávy. „Má se dobře a myslím si, že si tu péči tak trochu lišácky užívá,“ Když má prý za maminkou přijít návštěva, tak jí to dopředu moc neříkají, „Aby neodpovídala: Jé, tak ať se za mnou nikdo neobtěžuje. ..

Holky se pak vždycky objeví – hvězdy z Národního divadla, Táňa Medvecká, Jana Boušková, s bábovkou – a prokecají spolu celé odpoledne.“ prozradila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...