Co si o nás ostatní myslí nejčastěji?

Jak se vaše projevy a vlastnosti líbí vašemu okolí?

Určitě dobře víte, jaké vlastnosti jsou typické právě pro vaše sluneční znamení, ale víte, že na své okolí můžete přitom působit úplně jinak? Jakýma očima vás vidí vaše okolí? Jak na své blízké působíte? A na co byste si měla dát největší pozor?

BERAN
(21. 3. – 19. 4.)

Také vás může zajímat ...

Jste velmi upřímní a právě vaše upřímnost a potřeba mít na všechno rychlou odpověď vaše blízké zraňuje. Fascinujete je energií, se kterou zvládáte životní překážky. Máte sklony být šéfem za každé situace, a kvůli tomu vám vaše okolí často raději ustupuje a má pocit, že nerespektujete jeho názory.

BÝK
(20. 4. – 20. 5.)

Lidé si vás cení, protože dokážete vyvážit emoce a racionalitu. Jste pro ně symbolem klidné síly. Pod slupkou vyrovnanosti se ale skrývá citlivá duše, a tak mohou být lidé někdy slepí k vašim potřebám. Pro vaše okolí je záhadou, proč neústupně trváte na svých názorech i ve chvíli, kdy už víte, že nemáte pravdu.

BLÍŽENCI
(21. 5. – 21. 6.)

Jste okouzlující díky svému daru řeči a smyslu pro humor. Lidé se s vámi radí v citových záležitostech. Vědí, že neodmítnete podat pomocnou ruku. Jen ti nejbližší znají i vaši druhou stránku a tou je náladovost. To, co považujete za mírnou podrážděnost, už vaše okolí vnímá jako zraňující aroganci.

RAK
(22. 6. – 22. 7.)

Vaše rodina a přátelé se vedle vás cítí v bezpečí, ale často se z dosahu vaší pozornosti snaží utéct. Dobře vědí, jak vás dokáže naštvat, když se vašimi radami neřídí. Pokud je přijmou, nechtějí si připadat jako loutky ve vašich rukou. V práci vás vnímají jako toho, kdo využije každou příležitost k získání peněz.

LEV
(23. 7. – 22. 8.)

Umíte využít svých schopností, abyste dosáhli cíle. Víte, jak se neztratit v davu.Vaše schopnost jednat či vyprávět vtipy je pro mnohé fascinující. To, co k vám lidi přitahuje, je ale zároveň i děsí: vaše sebevědomí jim může připadat jako nezdravě velké ego a vaše upřímnost může být považována za domýšlivost.

PANNA
(23. 8. – 22. 9.)

Lidé k vám chodí pro radu. Vědí, že s vaší pomocí zvládnou pochopit svůj život lépe. Na všechno ale potřebujete svůj čas. Ne vždycky máte srdce na dlani, a tak můžete být druhými vnímáni jako chladní a odtažití. Umíte si určit priority a lidé vám důvěřují, že zvládnete jakoukoli práci a životní situaci.

VÁHY
(23. 9. – 23. 10.)

Jste ideální člověk pro komunikaci s veřejností. Máte schopnost vcítit se do jiných lidí. Umíte se dívat na věc jejich očima. Někdy je vaše ochota vnímat druhé natolik silná, že ji ostatní vnímají jako slabost a neschopnost mít vlastní názor. Některé Váhy se svému okolí zdají být příliš marnivé a zaměřené na vlastní vzhled.

ŠTÍR
(24. 10. – 21. 11.)

Většina lidí je fascinována tajemností, která vás obklopuje. Málokdo vám ale rozumí. Opačné pohlaví vnímá vaši smyslnost a sní o vás jako o vytouženém milenci. Vnímá vás i jako ctižádostivého člověka, který touží ostatní řídit. Všichni vědí, že je na vás spoleh, protože nemluvíte do větru.

STŘELEC
(22. 11. – 21. 12.)

Na každé situaci umíte najít to pozitivní a dovedete se dívat s optimismem. To vše k vám přitahuje řadu lidí. Jste ochotni každému pomoci. Někdy ale vaše rychlé rozhodování ostatní berou jako příliš emotivní a zbrklé. Poté vás vnímají jako výraznou individualitu a nepředvídatelnou osobnost.

KOZOROH
(22. 12. – 19. 1.)

Když si vytyčíte cíl, je těžké vás od něj odvrátit. Na okolí působíte tajemně, někteří mají pocit, že vás za celý život nedokážou poznat. Vnímají vaši velkou vnitřní sílu a cení si vašeho smyslu pro realitu. Během osobních krizí vás přátelé často vyhledávají, protože jim umíte ukázat realistický pohled na věc.

VODNÁŘ
(20. 1. – 19. 2.)

Jste mistrem nových cest a způsobů. Vaši přátelé si cení vašeho neotřelého pohledu. Někdy je matete svou schopností sdílet spoustu protichůdných emocí zároveň a svým dvousečným humorem. Vaše potřeba osobní svobody vás občas od přátel vzdálí, ale vaše silné vztahy se nepřetrhají.

RYBY
(20. 2. – 20. 3.)

Okolí vás vnímá jako citlivého člověka, plného pochopení. V lidech dokážete vzbudit pocit, že právě oni jsou mimořádní. Dokážete jim naslouchat. Mnoho lidí se na vás spoléhá. Čím více vás vnímají jako oporu, tím slabší se vedle vás cítí, a někdy dokonce rezignují na možnost spolehnout se jen sami na sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...