Co si o ní lidé myslí?

Na své současné knize s názvem Vždy upřímná Jiřina Bohdalová, pracovala herečka několik měsíců.

Nyní už je kniha v prodeji, ale Jiřina Bohdalová (89) s ní údajně není na sto procent spokojená. V její knize o ní mluví především její slavní kolegové a kamarádi, jako jsou například Zlata Adamovská (61), Jiří Lábus (70), Viktor Preiss (73) a spousta dalších.

Také vás může zajímat ...

Na svoji stranu si po dlouhé době získala mnoho lidí

Většina z nich ji vykresluje jen v tom dobrém a vždy k tomu přidají ještě nějakou vtipnou historku. Ale najdou se i tací, kteří ji měli vylíčit tak, jak ji její fanoušci jistě neznají. Herečka se ale předem rozhodla, že nikoho z nich nebude cenzurovat, protože je zvědavá, co si o ní ostatní myslí.

Něco takového prý nečekala

Problém měl ale přijít v momentě, kdy vyplulo na povrch, že byla herečka pořádně žárlivá. Vždy se prý snažila vypadat tak, že muži žárlí na ni, ne ona na ně. A to ji mělo podle všeho dost naštvat. Těžko ale říct, zda je to pravda, nebo se jí jen někdo opět snažil uškodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama