Co skutečně stojí za jejich láskou?

Adéla Gondíková (45) a Jiří Langmajer (52) tvoří partnerskou dvojici již několik let. Sice se ještě nevzali, ovšem jejich pouto působí velmi silně a překvapivě se začínají do povědomí veřejnosti zapisovat jako jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Skvěle se doplňují Vypadá to, že každý z nich na tom druhém našel něco, co celý život hledal. Jiří konečně žije s někým, kdo na něj má pozitivní vliv a pomohl mu urovnat životní priority. Adéla má zase po boku muže, se kterým jí to funguje nejen doma, ale také v pracovní sféře.

Také vás může zajímat ...

Herečka o sobě totiž dlouhodobě tvrdí, že má až příliš nízké sebevědomí, které je její překážkou k tomu, aby v uměleckém světě dosáhla na větší úspěchy. Prakticky se dá říct, že bez pomoci blízkých by se v mnoha projektech, s nimiž ji máme dlouhodobě spojenou, možná ani neobjevila.

Sama je až příliš zranitelná Zpočátku jí hodně pomohl bratr Dalibor Gondík (48), když společně vytvořili nerozlučnou moderátorskou dvojici. Měla tenkrát štěstí, že si je diváci tolik oblíbili, jelikož jí to otevřelo cestu k dalším nabídkám.

Za spoustu pracovních příležitostí ale vděčí také Langmajerovi. „Na začátku našeho vztahu nás všichni chtěli obsazovat společně, což byl dobrý marketingový tah,“ prozradila Adéla, která si ale prý nedělá iluze o tom, že právě ona je v páru zajímavější.

Dokonce tvrdí, že pokud společně hrají divadlo, 80 % lidí si kupuje lístky na něj a pouze zbylých 20 % na ni. Nestěžuje si ale, jelikož jsou pak alespoň prý diváci mile překvapeni jejími výkony, jelikož se jejich pohledy zaměřují spíše na Jiřího.

Není to ale ze strany Gondíkové přece jen trochu vypočítavost, že svého partnera takovým způsobem využívá? O protekci nechce ani slyšet Naštěstí to nejspíše tak úplně není. I když přiznává, že má na ni atraktivní renomé jejího partnera pozitivní vliv, rozhodně by prý nějakou „tlačenku“ nepřipustila.

Pokud jim doma tedy zazvoní telefon s nabídkou, kterou dostali oba, musí prý vědět, že jí roli Langmajer nezařídil. Hrdost tedy herečce rozhodně nechybí, a i když jí možná občas Jiří neřekne o tom, že se o ní zmínil a trochu jí třeba dopomohl k nějakému tomu kšeftu, vypadá to, že ho k tomu Adéla nenabádá.

Na sebevědomí by ale mohla zapracovat, talent rozhodně má a je škoda, že je na konkurzech a schůzkách spíše za „šedou myšku“, která si neumí prosadit svou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...