Co slíbila hvězda Slunečné?

Šlo o přátelskou protislužbu. Kdo z toho vytěžil víc?

Představitelka majitelky pojízdné prodejny Aleny Konvičkové ze Slunečné Pavla Tomicová (57) se chce zřejmě také upíchnout v hudebním světě. Ostatně má na to své kontakty.

Jedním z nich je její velký kamarád Petr Kotvald (60). Ten ji obsadil do svého nového videoklipu s názvem Brejle. Proč si vybral zrovna ji, a ne nějakou mladší krásku? Zdá se, že i zde platí, že známosti to zkrátka vždy jistí.

Také vás může zajímat ...

Co o tom prozradila sama Tomicová? „S Petrem jsme už dlouho dobří kamarádi. To, že si mě vybral, mě potěšilo a má to svůj smysl, protože mám být paní v růžových brýlích s pozitivní energií. Doufám, že mě přesně takhle Petr vidí.

A on zase zpívá v mém divadelním představení Koule. Takže je to vlastně taková oplátka, abych já mu zahrála v jeho klipu,“ vysvětlila. Budou spolupracovat i do budoucna? A co na to její manžel?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...