Co spolu ti dva skutečně mají?

Od září se na televizních obrazovkách bude vysílat další série seriálu Temný kraj. Jedni z hlavních představitelů, Tereza Kostková (43) a Lukáš Vaculík (57), se na natáčení prý obzvlášť těšili. Už dříve se proslýchalo, že k sobě mají až podezřele blízko, a to se teď ještě víc potvrdilo. Někteří jejich kolegové navíc vyzradili, že se Kostková s Vaculíkem scházela i mimo natáčení.

Také vás může zajímat ...

CO NA TO MANŽEL?

Hereččin manžel Jakub Nvota (42) má své práce ažaž, proto se o tu Terezinu příliš nestará. V tom nejspíš bude kámen úrazu. Kostková má příliš volnosti, kterou si užívá ve společnosti Vaculíka. Zvlášť v poslední době, kdy s manželem nezažívají zrovna šťastné období.

I když ona i Vaculík prý shodně tvrdí, že jsou jen přátelé, všichni v jejich okolí si myslí, že mezi nimi panuje silná chemie. Uvidíme, jak se jejich vztah vyvine během natáčení nových dílů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...