Co to ta Dáda zase vykládá?

Veřejná prohlášení temperamentní Dády rozčilují Felixovu milenku Lucii!

Nejspíš to ani tak nemyslela, mělo jít o nezávazné předvánoční klábosení, ale přesto se povedlo herečce Dádě Patrasové (64) jejího stále ještě manžela Felixe Slováčka (77) opět řádně vytočit.

Tedy rozhodně ne svým popisem, jak je denně ve styku přes telefon a počítač se svým italským milencem Vitem (51), který se doma snaží zachránit svůj hotelový byznys. Dáda se rozhovořila i o tom, jak se stará i o Felixe, který je u ní ve vile každý den, vděčně přijímá její kuchyni a ona mu koupí i dárek k Vánocům, zkrátka je jejich manželství „plnohodnotné“.

Také vás může zajímat ...

Což mělo asi naznačovat, že mu poskytuje vše, co Felixova krasavice Lucie Gelemová (37), a ještě něco navíc. Což Felixe, kterému stačí málo, rozpálilo doběla: „Nevím, proč Dáda zase vykládá, jak se o mě stará.

Skoro tam nechodím, jsem s Lucií, hodlám s ní být i nadále a jsem s ní spokojený.“ A dodal, že se ve vile stavuje vždy jen pro nějaké papíry, protože i kancelář už si odstěhoval. Uvaří mu ale Lucie také domácí jídlo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama