Co vám pomůže udržet hezký vztah?

Víte, co pomáhá udržet vztah hezký a intenzivní dlouhé roky? A jaké malé, ale důležité denní rituály drží pohromadě ty nejšťastnější dvojice? Může to vypadat jako úplná hloupost, ale pusa na přivítanou, i rozloučenou, jsou velmi důležité.

Takové rozloučení musí být jistou tradicí, která ukazuje, jak vám na druhém záleží a zvedne mu náladu na celý den. Nemusíte si také dávat drahocenné dary a pořádat nákladné večeře. Stačí prostě nečekaně toho druhého políbit na tvář a říct mu, jak si každý den znovu uvědomujete, že se s ním cítíte skvěle. Každá malá nečekanost dodá vztahu jiskru.

Také vás může zajímat ...

Říkejte si, že se máte rádi Lidé si léty i v dobrém vztahu často vypěstují nejrůznější obavy a komplexy, například o své nepřitažlivosti, nebo že pro vás nejsou dost dobří. Mohou se domnívat, že se jim proto vzdalujete. Můžete partnera tohoto mlčenlivého utrpení zbavit, nezapomenete-li mu opakovat, že ho milujete. Neexistuje žádný nesprávný způsob vyslovení této věty.

Pokaždé, když ji vyslovíte, i po mnoha a mnoha letech, bude její význam stejný.

Každý den spolu mluvte Mnoho dvojic právě tohle těžce podceňuje. Přitom právě tenhle zvyk dokáže pár stmelit, nebo vztah úplně rozložit. Ptejte se, jaký měl partner den, povězte mu o tom svém. Ať se ten druhý stane součástí té části dne, kdy nemohl s vámi být. Rozhovor neodkládejte na zítřek, odklad by se vám stal zvykem.

Zítra bude zas jiný den, nové události, nové změny v životě toho druhého. Mohli byste něco promeškat.

Mohli byste promeškat úplně všechno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...