Co vám sdělují vaše sny?

Představte si, že byste denně dostávali od někoho blízkého dopis, který by byl v cizím jazyce. Určitě byste mu chtěli porozumět.

Jenže jak na to?

Také vás může zajímat ...

Porozumět skutečnému významu snů není vůbec jednoduché. I sny mají svou vlastní řeč.

Navíc vždycky je potřeba vzít v potaz nejen děj samotného příběhu, ale také povahu člověka, v jehož mozku se zrodil. Na první pohled to třeba může vypadat, že se vám zdá podobný sen jako kamarádce, pro každou z vás ale znamená něco jiného.

Jak si můžete vyložit své sny… Pokud to úplně zjednodušíme, do snů se v zásadě promítají jen dvě věci, a to co bychom do budoucna chtěli a z čeho máme naopak strach. To vše je schováno hluboko v našem podvědomí.

Soustřeďte se na prožitky

Ze svých snů se můžete ledacos dozvědět, lecčemus se naučit a ledacos zužitkovat, proto je dobré si před usnutím promítnout nejdůležitější události prožitého dne. Pomůže vám to nasměrovat se ke konkrétním situacím, které je zapotřebí řešit. Buďte ve střehu Zdařilý, produktivní sen je schopen ovlivnit povahu dne, který po něm následuje.

Proto prvních 15 minut po probuzení, které často určují náladu celého dne, věnujte doznívání snových příběhů, celkovému uvolnění a navození dobré pohody a optimismu. Zkuste zachytit své pocity a nálady ze snu a zamyslete se znovu nad tím, co se vám zdálo.

Zapisujte si sny do deníku

Budete-li si zapisovat své sny ihned po probuzení a pak je vykládat v celých sériích, vystoupí postupně na povrch základní, nejdůležitější témata a snové symboly.

Nezapomeňte kromě podrobného děje popsat i své myšlenky a především pocity..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...