Co vás čeká na kurzech reiki?

Této technice se může naučit každý. Stačí jen pozorně naslouchat. Výuka se dělí na tři stupně, po jejichž absolvování budete schopni pracovat s energií nejen u sebe, ale i u druhých lidí.

I. stupeň: Umožňuje člověku odstraňovat blokády, zbavovat tělo škodlivin, vyvolat uvolnění a přijímat pozitivní životní energii.

Také vás může zajímat ...

Můžete ho používat pro samoléčbu nebo léčbu druhých lidí. Pamatujte na to, že sílu reiki nemůžete ovlivnit. Proudí jí přesně tolik, kolik jí je příjemce ochoten akceptovat. Na tomto kurzu vám mistr pomocí symbolů otevře a sladí vaše hlavní a vedlejší čakry s energií.

Při tomto zasvěcení jste vystaveni silné energii, proto můžete reagovat různě.

II. stupeň: Ke druhému stupni byste už měli být dostatečně vybaveni teoretickými vědomostmi a praktickými znalostmi s používáním prvního stupně reiki.

Mezi zasvěcením od prvního do druhého stupně by mělo uplynout zhruba 8–12 týdnů. V té době se odstraňují blokády. Někomu může tato fáze trvat i déle. Druhý stupeň výrazně pomáhá zdokonalovat možnosti samoléčby.

Zvýší se intenzita pozitivní životní energie, zkrátí se doba léčby a naučíte se zacházet s ochrannými znameními. Po zasvěcení do druhého stupně je možné reiki posílat v prostoru i čase. Tedy třeba konkrétním lidem na dálku, ale i do minulosti nebo budoucnosti.

Žák od mistra také obdrží tři symboly a naučí se s nimi zacházet.

III. stupeň: Jde o mistrovský stupeň, pro jehož dosažení už se předpokládá obrovský osobní růst na všech životních úrovních. Žák by měl před zasvěcením do mistrovského stupně umět odpovědně pracovat s energií a příslušnými technikami.

V této fázi obdrží mistrovské znamení jako nejvyšší symbol síly. K tomu by měl od svého mistra dostat i kompletní učební materiál. Po zasvěcení může jako nový mistr učit a zasvěcovat další zájemce o reiki a předávat jim své zkušenosti a energii.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...