Co vás čeká příští rok?

Chcete-li se dozvědět konkrétnější předpověď pro určitou oblast svého života, vyzkoušejte magické kolo. Nakreslete si na papír o velikosti A4 kruh rozdělený na 12 dílů. Napište do něj v libovolném pořadí tyto položky: události příštího roku, peníze, cesty, rodina, současná situace, zdraví, partnerství, úřední záležitosti, myšlenky a touhy, zaměstnání, přátelé a nepřátelé.

Vezměte tři kostky a hoďte je na papír s kruhem. Podle toho, do které oblasti padnou, můžete číst předpověď. Pokud se v jedné výseči bude nacházet více kostek, zaslouží si tato oblast vaši zvýšenou pozornost. Potom se soustřeďte na to, jaká čísla vám padla. Každé z nich má totiž svůj specifický význam podle tabulky níže.

Také vás může zajímat ...

Padnou-li vám tedy napříkad samé jedničky v oblasti peněz, můžete se těšit na finanční odměnu nebo třeba dědictví.

Význam jednotlivých číslic na kostkách:

1 = příznivá budoucnost, štěstí, radostné události

2 = váš úspěch se bude odvíjet od jiných lidí

3 = štěstí, zdraví, dosažení cílů

4 = potíže, zklamání, překážky

5 = dobrá budoucnost

6 = nic není jisté

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...