Co vás čeká v novém roce?

Začátkem roku 2021 totiž vstoupí společně Saturn a Jupiter pod ochranu Vodnáře. Během tří měsíců se ale jejich cesty zase rychle rozběhnou. Vše staré bude ukončeno a vše tíživé a nefunkční bude smyto.

Beran (21. 3. – 20. 4.) S klidnou hlavou

Také vás může zajímat ...

Nebude doba vhodná k riskantnímu jednání, snažte se držet na uzdě své divoké emoce a náhlé výbuchy. S chladnou hlavou a klidem v duši dojdete tento rok nejdále. První polovina roku se odvine nenápadně, v létě však může nastat partnerská krize. Těm, kteří jsou narození dopoledne, může do života vtrhnout nějaký muž, jenž jim zamotá hlavu.

Býk (21. 4. – 20. 5.) Zbavíte se zlozvyků

Nic není jistého! To v průběhu tohoto roku poznáte. Osud vás bude chtít znejistit a postupně připravit o vše, co jste si vybudovali a měli pocit, že vám to nikdo nevezme. Tento rok vám bude přát natolik, že máte šanci zbavit se svých dlouhodobých zlozvyků, Těm, kteří mají nadbytečná kila, se podaří dopracovat se téměř dokonalé postavy.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.) Tento rok přeje lásce

Dařit se bude více v zábavě než ve vztazích. I vaše koníčky a domácí mazlíčci se budou těšit větší pozornosti než partner. Pozor na krizi ze vzdoru nebo pocitu samoty. Jupiter se Saturnem nedopustí, aby se vztah, který je kvalitní, rozpadl. Pro nezadané bude tato konstelace znamenat oddělení zrna od plev.

Rak (22. 6. – 22. 7.) Začněte se hýbat

Nebojte se snít o svém životním partnerovi. Právě v tomto roce máte jedinečnou šanci, že vám jej osud nabídne sám. Jak s tímto vztahem potom naložíte, bude již na vás. Rok zasvěťte pohybu a tělesné aktivitě. Může to být i štípání dříví. Nebojte se překonat své potíže. Neuškodí to.

Lev (23. 7. – 23. 8.) Hýčkejte se

Nebojte se risku. Tento rok dělejte klidně z komára velblouda, nejspíš se vám to také vyplatí. Můžete tak předejít velkým problémům, které by na vás záhy dolehly. Zejména starší Lvi by se měli tento rok opatrovat a hýčkat svou psychiku. Pravidelně dbát na relaxaci a věnovat se činnosti, kterou mají rádi.

Panna (24. 8. – 23. 9.) Nebudete to mít lehké

Nebuďte příliš přísní a kritičtí, vsaďte spíš na pozitivní vlastnosti svého znamení, jako je spolehlivost a také čestnost. S těmito zbraněmi spolu s úsměvem dojdete nejdál. Neptun v opozici může hovořit o velkém dramatickém boji – zejména na úrovni duchovní, duševní a psychické.

Váhy (24. 9. – 23. 10.) Nenechte se odradit

Začíná nová etapa vašeho života, využijte všechny šance. Dokonce i vaše první láska vám může zase vstoupit do života. Hlavně se nenechte odradit věčnými brblaly! Ženy se mohou těšit z výrazného zlepšení nejen zdraví, ale hlavně jejich pošramocené psychiky, která jim natropila mnoho starostí v uplynulých několika letech.

Štír (24. 10. – 22. 11.) Nic nového nepodnikejte

Bez dobrých přátel se neobejdete. Přijde náročná zkouška vašich kvalit, ale Saturn v agresivním postavení vyšťourá i vaši nejmenší chybičku, co jste kdy udělali. Nebude rozhodně vhodná doba k prosazování zájmů, k jakýmkoli změnám zaměstnání nebo k rozšiřování podnikatelských aktivit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Pozor na zdravotní problém

Nebojte se popustit uzdu fantazii a odlehčete svůj život nějakým novým koníčkem nebo zásahem do svého vzhledu. Zkuste změnit svůj účes a obměnit svůj šatník. Měli byste se vzchopit v první polovině roku, protože ta druhá vám nebude již tolik nakloněna. Lze očekávat problém.

A ten může přijít ve zdravotních záležitostech. Osud vám tento rok nadělí zasloužené partnerské štěstí, lásku a porozumění. Starosti o existenci pusťte z hlavy.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) Bude se vám dařit

Tento rok na tom budete rozhodně po všech stránkách lépe než ten předešlý. Brzy se to projeví na vašem psychickém rozpoložení a energii, která z vás bude zářit. Možné jsou i výhry nebo jiné cesty rychlého zbohatnutí. Jupiter ze znamení Vodnáře vám přinese zajímavou nabídku. Vsaďte na svůj šarm a optimistický přístup k životu.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.) Změna k lepšímu

Velmi výjimečné spojení Saturnu a Jupiteru ve vašem znamení vám přinese výjimečný rok, který zachvěje vašim životem. Čekejte nové příležitosti a velkou lásku! Z chyb, které jste udělali předešlé roky, se poučíte a vyvodíte důsledky. Ať už se stane ve vašem životě cokoli, neházejte fl intu do žita, i dramatická změna může být k budoucímu štěstí.

Ryby (20. 2. – 20. 3.) Pryč s omezováním

Tento rok bude o čištění starých záležitostí. Léto přinese první vlaštovky skvělé budoucnosti. Na podzim přijdou mraky, budou ale jen strašit, žádné hromy a blesky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama