Co vás čeká v roce 2018?

Toužíte vědět, jak se vám bude dařit v příštím roce? Na co se můžete těšit a dát si pozor? V roce 2018 se probudí velké emoce! Zvlášť v první půlce můžete očekávat domácí Sicílii. Druhá půlka roku už ale bude zklidněním a vydechnutím. Těšte se!

Beran 21.3. – 19.4.

Také vás může zajímat ...

Láska

Konečně si budete moci oddechnout a přestanete se zabývat svými srdečními kolapsy. Vaše problémové vztahy nebo partnerská krize se dořeší ve váš prospěch. Pravděpodobně najdete novou lásku a u nohou vám budou ležet obdivovatelé a nabízet své srdce i kreditní karty.

Zdraví

Celý rok budete v pohodě a to se odrazí na vašem zdraví. Staré problémy, potíže a starosti se příznivě dořeší a pocítíte úlevu. Najdete odvahu se svým životem zatočit tak, že nezůstane kámen na kameni. Brzy se ukáže, že všechny změny, které uděláte, jsou pro vaše dobro.

Peníze

Dostanete možnost předvést své schopnosti naplno, a budete se těšit velkému ocenění a finančnímu zlepšení. Budete možná čelit pomluvám a intrikám, ale nenechte se zmanipulovat k jednání pod vlivem emocí. Pokud si zachováte chladnou mysl, nemůže vás nikdo ohrozit.

Býk 21. dubna až 20. května

Láska

Čekají vás životní změny v podobě změny partnera nebo přeměny dosavadního vztahu. Může to znamenat rozvod, rozchod nebo také změnu k lepšímu. V polovině roku by měly vaše zkoušky v partnerských vztazích skončit a nastane klid, který ke svému životu potřebujete.

Zdraví

Příští rok nebude žádnou příjemnou procházkou, ale rokem tvrdé životní zkoušky. Budete předkládat účty za všechny své prohřešky. Osud vás vystaví tvrdé zkoušce, ale ta vás má utužit a přinutit k tomu, abyste na sobě zapracovali, vylepšili svou kondici a stali se odolnější.

Peníze

Zažijete příznivou změnu práce, která vás bude uspokojovat nejen finančně, ale také na duši. Zejména první polovina roku se bude odvíjet v duchu velkých přeměn, které budou k lepšímu. Pokud máte ve svém šuplíku nějaké velké nápady, pak by s nimi měli konečně vyrukovat.

Blíženci 21. května až 21. června

Láska

Nenechte se ukolébat představou, že v lásce máte své jisté a usnout na vavřínech. Svým malým zájmem partnera si můžete zadělat na problém. Partner by si mohl najít někoho jiného, kdo bude pozornější, a pak bude problém získat ho zpátky. Místo v jeho srdci si ale uhájíte.

Zdraví

V první půli roku na tom budete velmi dobře, vylepšíte si kondici a zbavíte se svých zlozvyků. Všechny změny, které se chystáte provést, budou úspěšné a dotáhnete je do zdárného konce. V mnohém se vám uleví a zdraví, i duševní rozpoložení se začnou vylepšovat.

Peníze

Pracovně se vám bude tak dařit, že to bude až neuvěřitelné. Vhodná doba bude klidně k riskantním činům. Čeká vás možné povýšení nebo dokonce štěstí v loterii. Vhodná doba bude i k vymáhání starých dluhů. Budete se cítit jako ryba ve vodě, nebo spíše pořádný žralok.

Rak 23. června až 22. července

Láska

Měli byste si zachovat chladnou hlavu při drobných nedostatcích svého partnera, nevyvolávat hádky kvůli malichernostem a jednat z pozice síly. Zkuste být diplomaté, nebo si zahrát na slabé a zranitelné. S takovou taktikou dojdete dále a dosáhnete tak svých cílů snáze.

Zdraví

Pokud vás dosud trápily potíže se zdravím, příští rok se vám uleví. Nemoci, s kterými jste potýkali, konečně zmizí a zase se budete moci radovat, volně dýchat a získáte zpět chuť do života. Pokud budete muset podstoupit lékařský zásah, bude úspěšný a pro vaše dobro.

Peníze

Za svými cíli se poženete s neuvěřitelnou vervou a nasazením a budou zdolávat jeden úkol za druhým snadno a rychle. Nasadíte tak neuvěřitelné tempo, že vám málokdo bude stačit. Vhodná doba bude i k nákupu a prodeji nemovitostí, k půjčkám, i riskantnímu podnikání.

Lev 23. července až 22. srpna

Láska

Svého miláčka byste si příští rok měli rozmazlovat a hýčkat. Rozhodně není vhodná doba k rozchodu. Velký obrat k lepšímu nastává pro všechny nezadané a opuštěné koncem léta. Vše, co se v tomto roce stane, skončí ale dobře a ze všech krizí vyjdete naprosto vítězně.

Zdraví

To, co by vám v příštím roce mohlo působit trauma a starosti, budou konflikty nebo nedorozumění a to zejména s muži. Je třeba se obrnit proti falešnému jednání, lžím a nespolehlivosti. Je třeba si nic z toho příliš nepřipouštět, a dopřávat si pravidelný relax.

Peníze

Lze očekávat vylepšení pracovních záležitostí, pracovní postup a zlepšení si financí. Čekají vás zajímavé a nové nabídky a možnosti. Pokud jste byli dosud nedoceněni, pak se dočkáte i toho, že budete odměněni i za aktivity, které jste dosud dělali jen z dobrého srdce.

Panna 23. srpna až 22. září

Láska

Pokud máte doma věrného a spolehlivého partnera, pak nepropadejte touze experimentovat, ale držte se raději jistoty. Příští rok nebude vhodný k jakýmkoliv změnám. Budete vystaveni velkému pokušení. I nevinný flirt se může zvrtnout a události nabrat nečekaný spád.

Zdraví

Přitvrdíte v boji o své tělo a kondici. Nasadíte přísnou dietu, vrhnete se na sport a nasadíte očistnou kůru. Alkohol vyměníte za bylinkové čaje, a začnete pečovat o svou duši. Pokud to uděláte dobrovolně, předejdete tak zdravotnímu problému, který pro vás osud přichystal.

Peníze

V následujícím roce vás čeká velké finanční zatížení. Riziková pro vás může být první polovina roku, kdy budete muset řešit náročnou situaci. Osud vám ale v druhé půli roku přinese zajímavou koupi, či výhodný prodej a finančně se vám tak může velmi ulevit.

Váhy 22. září až 23. října

Láska

Dopřejte novým vztahům dostatek času, aby se projevily ve své pravé podobě. Pokud ovládnete své zběsilé milostné touhy, pak se můžete těšit na velkou lásku. Vaše sny budete mít na dosah, jenom se budete muset naučit hledět i pod povrch člověka – do jeho duše.

Zdraví

Váš zdravotní stav se bude zlepšovat a příští rok bude pro vás oddechový. Nemusíte se bát žádného podrazu osudu. Nebude vhodná doba k razantnímu odnaučování se zlozvyků, úspěch bude v postupných krocích. Měli byste víc odpočívat, a přemýšlet, jak své zdraví upevnit.

Peníze

Nebude doba vhodná k velkým investicím a riskantním činům. Jakékoliv hypotéky nebo jiné půjčky vám v příštím roce způsobí těžkou hlavu: Zejména pozor před špatným odhadem situace, pozor při podepisování smluv. Bez dobrého právníka neudělejte raději ani krok.

Štír 24. října až 22. listopadu

Láska

Příští rok byste měla naplno využít všech šancí a možností. Čeká vás nejlepší rok za dvanáct let! Váš citový život může mít dramatický průběh. Řešení partnerských vztahů nebude procházka růžovým sadem, ale můžete se těšit na dobrý konec. Pak přijde na mnoho let klid.

Zdraví

Vaše zdraví bylo podrobeno těžké zkoušce, ale nyní vás čeká pozitivní obrat k lepšímu. Skvělé postavení planet hovoří o razantní změně v životním stylu a životosprávě. Můžou přijít menší zdravotní problémy, které vás donutí přehodnotit a zlepšit svůj dosavadní život.

Peníze

Rok 2018 se bude odvíjet zvolna podle toho, co jste zaseli, a tak nejmoudřejší strategií bude pozice mrtvého brouka. To znamená nevyvíjet pokud možno žádnou aktivitu a snažit se uchovat si ty posty, které jste získali. Vhodný čas nebude k půjčkám, jen k jejich přípravě.

Střelec 23. listopadu až 21. prosince

Láska

Čeká vás vydařený rok, který vám přinese takové štěstí, ve které jste ani nedoufaly. Můžete se těšit na pozvolné zklidňování bouřlivých vod ve vašem srdci. Vztahy, které procházely krizí, budou vyléčeny a tam, kde jste marně čekali na velkou lásku, se dočkáte toho pravého.

Zdraví

Se svou silnou vůlí dokážete vzdorovat i vážným zdravotním problémům, které by jiné znamení porazily. Pokud vás čeká lékařský zákrok, nemusíte se bát výsledku. Hvězdy nad vámi podrží svou ochrannou ruku a tento zásah bude výrazným obratem k lepšímu.

Peníze

Měli byste se chopit příležitosti a vsadit na svou pověstnou odvahu. Štěstěna vám bude nakloněna a naskytne se vám nové možnosti. Vrhněte se na nějakou tvůrčí práci. Spolu s příznivým vývojem pracovních záležitostí přijde i výrazné zlepšení finanční situace.

Kozoroh 22. prosince až 20. ledna

Láska

Vaše citové záležitosti budou jako plavba na rozbouřeném moři. Jednou budete nahoře, záhy dole. Nesázejte na sladké sliby, raději se držet reality. V žádném případě nebude doba vhodná ke změně partnera nebo k hledání nových známostí. V tomto byste víc ztratili, než získali.

Zdraví

Budete muset ubrat na svém každodenním sprintu , vyřadit ze života aktivity, které vás vyčerpávají a zvolnit v práci, která vás ubíjí. Čas, který vám zbude, vyplňte nějakým příjemným koníčkem, který bude pohlazením pro vaši duši. Zkrátka odpočívat jinou činností.

Peníze

Finančními záležitostmi se budete muset zabývat více, než dříve. Buďte opatrnější v podepisování smluv a pamatujte, že můžete důvěřovat, ale rozhodně prověřovat. Nebude dobrá doba k soudům, týkajícím se peněz či majetku. Raději si počkejte do dalšího roku.

Vodnář 21. ledna až 18. února

Láska

Příští rok bude pro váš vztah velkou zkouškou. Uvědomíte si, kde je kvalita, kam směřuje vaše srdce a že to, co chcete, je láska. Řešení partnerských problémů bude nakloněna první polovina, koncem roku by se vše zkomplikovalo a mohli byste více ztratit než získat.

Zdraví

Měli byste se více hlídat, nepřepínat se a zbytečně neriskovat. Měli byste dbát na vylepšení své životosprávy, více odpočívat, učit se relaxovat a začít nejlépe správným jogínským dechovým cvičením. Pozor na stavy přecitlivělosti a snahu po úniku z reality.

Peníze

Směle se pusťte i do těch plánů, které dosud nebyly reálné. Povzneste se nad svou obyčejnou práci, a s vervou se vrhněte do všeho, co se vám dosud nedařilo uskutečnit. Vhodná doba bude také k velkým finanční transakcím, k prodeji a nákupu nemovitostí a k hypotékám.

Ryby 19. února až 20. března

Láska

V roce 2017 jste dostali šanci potkat osudovou lásku, vyřešit partnerské problémy a nastolit pořádek ve svém srdci. První polovina roku 2018 pro vás bude mnohem příznivější než druhá. Spíše než na romantickou lásku, byste měli dbát na to, aby se hmotně zabezpečili.

Zdraví

Zapracujte na své lepší fyzičce. Mohou se objevit drobnější zdravotní neduhy a tak byste se měli dobrovolně pokusit zlepšit životosprávu, začít s dietou a zbavovat se svých zlozvyků. Pokud tak neučiníte dobrovolně, hrozí vám, že vás k tomu bude osud tlačit násilím.

Peníze

Dostanete svou životní šanci. Nejenže si polepšíte finančně, ale zřejmě se dostanete do vedoucí pozice. Pokud vaše znalosti a schopnosti nebyly dosud náležitě oceněny, pak se můžete těšit na to, že v příštím roce budou Boží mlýny pracovat jen a jen pro vás.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...