Co vás čeká v roce 2020?

Rok 2020 bude výjimečný. Končí řada konjunkcí v zemských znameních, která začala v roce 1802 a dospěje ke svému závěru v roce 2020. Podle toho v jakém znamení a živlu to proběhne, takových bude i příštích dvacet let. Díky postavení Saturnu v Kozorohu se dočkáte i vytoužené spravedlnosti!

Také vás může zajímat ...

Beran 21. 3. – 19. 4.

Láska:

Neříkejte si, že ráno je moudřejší večera, v citech to platit nebude. Ráno může naopak přinést konec nadějí. Když se budete dlouho rozhodovat mezi dvěma partnery, přijdete o toho lepšího. Dočkáte se lekce, která vás donutí přehodnotit chyby, kterých jste se dopustili.

Zdraví:

V průběhu roku dostanete několik šancí, jak si své zdraví vylepšit. Hledejte alternativní možnosti, jak si zvýšit svou kondici a posílit zdraví. Nic nezavrhujte, ale naopak vyzkoušejte vše. Vhodná doba k zásadním změnám přijde až koncem roku.

Peníze:

Nebuďte tak netrpěliví a do všeho hrrr! Teď to bude o trpělivosti a duševní vyrovnanosti. Tento rok vám splní pomyšlení. Měli byste popřemýšlet, jakou práci chcete ve skutečnosti dělat. Zda se nechcete posunout na nějakou lepší pozici nebo začít dělat něco zbrusu nového.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Láska:

Pokud se domníváte, že máte v této oblasti své jisté, snadno usnete na vavřínech. Může se vám stát, že malým zájmem o partnera, si zaděláte na problém. Počítejte s alternativou neviditelného nepřítele,nebo soka. Snažte se ukazovat každý den, jak jste úžasní a pro svého muže nepostradatelní.

Zdraví:

Dostanete šanci zasáhnout příznivě do svého zdraví. Už začátek roku bude pro vás výrazným obratem k lepšímu a přinese vám velké překvapení. Starší jedinci se budou cítit o dvacet let mladší a mladí si vylepší kondici tak, jak na tom ještě nebyli.

Peníze:

Můžete se těšit na lepší pozici v zaměstnání. Ruku v ruce s pracovními úspěchy přijdou i lepší finance. Mladší ročníky budou mít lepší první polovinu roku, ti ostatní spíše tu druhou. Pokud jste v soudním sportu, jsou dobré šance, že vám tento rok napomůže k vytouženému vítězství.

Blíženci 21. 5. – 20. 6.

Láska:

Měli byste zachovat chladnou hlavu při kritizování drobných nedostatků svého vyvoleného. Partner by mohl mít šarvátek s vámi už dost, i když vás má rád, a uchýlit se do cizí otevřené náruče. Nejspíš by se k vám zase vrátil, ale vy byste si nejspíš musela protrpět řadu proplakaných nocí.

Zdraví:

Pokud vás něco brzdilo v tělesných aktivitách, bude to v tomto roce překonané. Přijde úleva a vy se budete cítit po dlouhé době zase mladší, zdravější a silnější. To platí i pro dříve narozené. Nejvíce energie budete čerpat aktivním pohybem v přírodě.

Peníze:

Naskytnou se vám nové možnosti, jak své pracovní postavení vylepšit a zvýšit své konto. Příležitostí budete mít tolik, že nebudete stíhat. Tento rok se bude odvíjet v duchu rozdělování práce – budete nuceni si ponechat jen část svojí práce a zbytek nechat lidem kolem sebe.

Rak 21. 6. – 22. 7.

Láska:

Kolem vašeho partnera se pohybuje někdo, kdo má na něj políčeno. A bude velmi mazaný. Pokud mu bude osud přát, je možné, že vyjdete ze střetu o lásku poraženi. Ale neztrácejte naději. Pokud byl váš vztah postaven na dobrých základech, zkouškou projdete a partner se k vám zase vrátí.

Zdraví:

Na jaře budete schopni do sebe nasávat probouzející se přírodu a načerpáte tolik energie, že ji budete vysílat kolem sebe celé léto. Pokud vás trápily zdravotní problémy, v průběhu roku poleví, a v létě a na podzim už se budete cítit mnohem lépe.

Peníze:

Neměli byste se hrnout zbytečně do takových pracovních aktivit, které vám nepřísluší, jenom proto, abyste se předvedli před svým okolím, co všechno dokážete zvládnout. Mohlo by vám to už zůstat a za málo peněz by vám pak bylo naloženo na bedra víc práce, než dokážete zvládnout.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Láska:

Bude se vám zdát, že plujete na rozbouřeném moři. Nebudete mít štěstí na dlouhodobé vztahy, těm chvilkovým ale bude bohatě přáno. Nic si od šviháků lázeňských neslibujte! V první půlce roku odrazíte mnoho nebezpečného, ale vrátí se vám to zpátky jako bumerang zase ke konci roku.

Zdraví:

Agresivní postavení Saturnu koncem roku vás dotlačí k důležitým změnám v vaší životosprávě. Pravděpodobně se nebude jednat o úplně dobrovolnou změnu, budete k ní spíš osudem „postrčeni“ nejspíš nějakým drobnějším zdravotním problémem.

Peníze:

Lvi většinou nemívají pracovní problémy. Od přírody jste totiž velmi pracovití, máte přirozenou autoritu, organizační schopnosti a dokážete vydělat velké peníze. Tento rok se bude odvíjet v duchu zvlášť příznivých nabídek a možností, jak si v této oblasti ještě polepšit, bude spoustu.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Láska:

Tam, kde procházel partnerský vztah zkouškou, si mohou Panny oddychnout. Krize je zažehnána a tento rok se bude odvíjet v duchu zklidnění napjaté situace a dořešení starých záležitostí. Vy, co jste se trápili nešťastnou láskou, se po dlouhém čase konečně dočkáte partnera podle svých představ.

Zdraví:

Do konce léta vám budou hvězdy nakloněny. Od podzimu byste se měli mít na pozoru. Ve vlastním zájmu byste měli na svém těle a jeho odolnosti vůči nemocím zapracovat. Následující rok pro vás bude zkouškou toho, jak se vám o podařilo.

Peníze:

Pokud se jste se rozhodli udělat ve svém zaměstnání pořádek nebo se pokusit o zásadní změnu, pak v tomto roce dostanete velkou šanci. Nic nenechávejte na později, ale bez velkých prodlev se vrhněte po hlavě do rozbouřených vod. Za své nápady budete po zásluze oceněni.

Váhy 23. 9. – 21. 10.

Láska:

Vaše srdce prohřeje láska, která se přemění v dlouhodobý vztah, počítejte ale s tím, že ruku v ruce s city přijde také strach, že se slibný vztah nakonec nevyvede. Osud vás bude škodolibě strašit a vytvářet hororové představy, které vás nejspíš připraví o klidný spánek.

Zdraví:

Tento rok se vám podaří zbavit nějaké nepříjemné nemoci, která vám otravuje život. Budete schopni rychlé regenerace a dokážete dobře čerpat energii z přírodních zdrojů. Měli byste tedy začít se zdravou životosprávou, dodržovat občasný půst a dopřát svému tělu i pravidelné masáže.

Peníze:

Měli byste se rozhodnout, co má pro vás větší cenu. Nejde sedět na více židlích zároveň nebo pracovat od nevidim do nevidím. Saturn v drsném vztahu k vašemu Slunci před vás postaví problém, který bude třeba řešit. Bude třeba přiložit ruku k dílu!

Štír 22. 10. – 21. 11.

Láska:

Pokud vás osud tlačí ke změně partnera, pak byste neměli lomit rukama nebo se strachovat, situace se vyřeší ve váš prospěch. Jestliže je váš vztah kvalitní, čekejte příznivé dořešení krize, pokud neměl větší hodnotu, pak se těšte na lepšího partnera, který už se pohybuje někde ve vaší blízkosti.

Zdraví:

Tento rok se nemusíte bát ničeho. Zdravím jen pokvetete. Pokud vás cokoliv trápilo, jsou všechna nebezpečí zažehnána. Můžete se vrhnout do posilování, zahájit diety nebo si zkusit nějaký zajímavý adrenalinový sport, který vás už dlouho lákal.

Peníze:

Tento rok pro vás v této oblasti přichystal osud velká překvapení, a to příjemná. Nemusíte se obávat žádných experimentů, riskantních počinů a dokonce i pořádné salta mortale by vám mělo tento rok vyjít. Máte šanci vykřesat ze sebe i to, co jste vůbec netušili, že dokážete.

Střelec 22. 11. – 21. 12.

Láska:

Dejte si pozor na flirtování, zejména pokud máte žárlivého partnera. Mohli byste se dočkat dramatické odvety. V okolí nezadaných se pohybuje ten pravý partner, který je jim určen osudem, jen jej nechtěli dosud vidět. Konečně pocítíte, že tento člověk je ten pravý.

Zdraví:

Střelci si v tomto roce trochu polepší. Pokud vás dosud trápily nějaké zlozvyky, kterých jste se nedokázali stále ještě zbavit, pak bude ta pravá doba. Čas bude ideální k zásahu do životosprávy, bylo by dobré změnit jídelníček, začít sportovat a žít jinak – aktivněji a zdravěji.

Peníze:

Možné jsou finanční starosti, nekalé aktivity spolupracovníků nebo konkurence, která bude letos vyvíjet obzvláštní tlak. Rozhodně nebude doba vhodná k větším investicím, jakékoliv hypotéky nebo jiné půjčky by vám mohly způsobit těžkou hlavu.

Kozoroh 22. 12. – 19. 1.

Láska:

Nebojte se popustit uzdu své fantazii a klidně si snít o princi na bílém koni nebo o Šípkové Růžence. Tento rok se svému snu nejen přiblížíte, ale nejspíš si jej také splníte. Svými city se budete protloukat úspěšněji, než tomu bylo v letech předešlých. Vaše citové strádání už nebude mít dlouhého trvání.

Zdraví:

Vzhledem k blahodárnému Jupiteru bude celý tento rok pro vás obzvlášť příznivý. Pouze ti starší by se měli mít na pozoru začátkem roku – nebude to příznivá doba k riskantním aktivitám. Pozor tedy na přepínání sil, sportování nebo také chvíle za volantem.

Peníze:

Čekají vás mnohé pracovní starosti a nejspíš nebudete začátkem roku oceněni tak, jak byste si zasloužili. Situace se vyhrotí. To vás donutí k tomu, abyste udeřili do stolu a řekli si, že takto to už dále nejde. Pokud to uděláte, máte šanci, že se Saturn postará o vaše patřičné ocenění.

Vodnář 20. 1. – 28. 2.

Láska:

Blíží se váš nejlepší rok za dvanáct let. Dejte na své srdce, které vás povede za tím pravým, který k vám patří. Planety ve výborném postavení vám budou nahánět do cesty nádherné exempláře, zatímco postavení Uranu z Býka hovoří o tom, že si konečně vyberete.

Zdraví:

Budete cítit velký příliv energie, sršet optimismem a chutí do života. Těm, kteří mají nadbytečná kila, se podaří dopracovat k impozantní změně a téměř dokonalé postavě. Ti, kteří naopak chtějí trochu přibrat na svém osvalení, si svou postavu také dokáží vylepšit ke své spokojenosti.

Peníze:

Budete se muset pracovními a finančními záležitostmi zabývat více než dříve. Podstatně lépe se bude dařit mladším Vodnářům. Ti se mohou pustit třeba i do nákupu nemovitostí. Není vhodný rok k pracovním ani jiným podstatnějším změnám.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Láska:

Užijete si v hojnosti lásku, smyslné požitky i něhu. Blahodárný Jupiter vás v tomto roce zbaví pout, které váš dosud omezovaly v některých aktivitách, hlavně ve společenských dýcháncích a také v cestování. Konečně se budete moci odpoutat od obyčejného života a rozletět se směle k oblakům.

Zdraví:

Měli byste se soustředit na vylepšení svého vzhledu nebo na změnu image. Můžete dosáhnout toho, že budete vypadat až o deset let mladší. Nebojte se experimentovat, zcela změnit svůj šatník, účes a začít s pravidelným cvičením a dietou.

Peníze:

Nebudete se muset penězi zabývat tolik, jako jindy. Takových starostí vás osud ušetří nebo je zmírní. Dočkáte se úspěchu v práci a také nějaké té koruny navíc, se kterou jste nepočítali. To vám zlepší náladu. Osud vám přinese i nějakou zajímavou koupi, nebo výhodný prodej.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...