Co vše mu odpustí, aby si ho udržela?

Možná by jí jiné ženy manžela záviděly, ona ale ví své. Herečka Lucie Benešová (45), která momentálně exceluje jako rázná hostinská Róza ve Slunečné, je zkušenou matkou, a ještě zkušenější manželkou.

„Někdy je dobré mít blbou paměť, to ne úplně pěkné vytěsnit, zapomenout a nevytahovat,“ odhalila své metody v manželství s hercem Tomášem Matonohou (49). „Chlapi mají své nálady, jsou velmi často na zabití, ale je dobré nezapomínat také na jejich dobré stránky.“

Také vás může zajímat ...

Je přitom jasné, na co naráží: Tomáš je hyperaktivní maximalista, který musí mít jednak všeho nadbytek, jednak co si usmyslí, to si pořídí. A tomu všemu se musí Lucie stále přizpůsobovat. Tak se starají o čtyři děti, dvě luxusní nemovitosti a také karavan, kam se Tomáš často zašívá, aby měl od početné rodiny klid.

Daní za to všechno ale je, že se doma prakticky nepotkávají. Teprve nedávno karavan využila i Lucie k dobrodružné cestě se svými kamarádkami bez manželů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...