Co vše udělá proto, aby se znovu stala maminkou?

Linda Rybová (45)

estože v seriálu Ulice herečka Linda Rybová (45) ztvárňuje ženu, která se potýká se závislostí, ve skutečnosti má svůj život pevně v rukou. Jednu věc by však ráda změnila. Co na to ale její manžel?

Také vás může zajímat ...

Herečka Linda Rybová (45) je matkou tří dětí. Dvě dcery a syna má se svým manželem, hercem Davidem Prachařem (61), kterého naopak diváci vídají v seriálu Slunečná. A přestože jejich potomci nepatří zrovna k těm klidným, Linda vždycky toužila svoji rodinu ještě rozšířit! Proč se to nestalo a může se to ještě změnit?

Manžel má sil na rozdávání

„Přiznávám, že jsem kolem čtyřicítky myšlenku na čtvrté dítě opouštěla docela těžce, a vlastně je mi asi pořád trochu líto, že ho nemám,” říká Linda s tím, že její představa o rodině už od mládí zahrnovala děti čtyři, stejně jako to má její sestra.

A rozhodně odmítá, že důvodem, proč svého snu zatím nedosáhla by byl věk jejího muže. Podle ní má Prachař víc sil a elánu než ona. „To já vedle něj trpím depresemi, že jsem k ničemu, nic nestíhám a mám málo energie!

Takže jestli myslíte, že náš věkový rozdíl pociťuju v tom, že on je unavenější, tak to opravdu ne!” říká rozhodně Linda a vyvrací tak spekulace o tom, že by se chystal do důchodu. Ty ovšem rozvířil sám Prachař svým prohlášením.

Na miminko ještě není stará

Je tedy možné, že se herečtí manželé pokusí ještě o jedno miminko? Linda to úplně nevylučuje i když opatrně přiznává, že s přibývajícím věkem, naopak sil ubývá. A v jejím případě prý hlavně těch psychických.

„Myslím na sto padesát záležitostí najednou a pak někdy zapomínám věci a texty. Takže mám hrůzu, že bych někde zapomněla i to děcko,“ říká se smíchem. Fanoušci ale v jejích slovech vidí určitou naději a povzbuzují jí v tom, aby naplnila svou touhu po velké rodině. Vždyť v dnešní době není vůbec neobvyklé, že ženy rodí klidně i na prahu padesátky.

Velký dům je připravený na dítě

Zcela samozřejmě se proto vyrojily spekulace o tom, zda Linda s Davidem nevyužili společně stráveného času během letošní karantény, kdy jim odpadly divadelní představení a možná poprvé za společný život spolu mohli trávit romantické večery, k tomu, aby se pokusili přivést na svět ještě jedno miminko.

Vzhledem k tomu, že ostatní tři děti Rozálie (17), Josefína (16) a František (12) už jsou ve věku, kdy jsou hodně samostatní, tak by mohli s péčí o malého sourozence mamince pomoci.

Možná i proto se rodina nikdy nezbavila svého venkovského sídla, protože ve skrytu duše doufají, že se na vlastními silami zrekonstruovaný mlýn ještě jednou vrátí a po romantické samotě, kterou má Linda tak ráda, je ještě naposledy rozběhnou malé nožičky a rozezní dětský smích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama