Co všechno mají na svědomí plísně?

Možná jste nevěděla, že plísně také stimulují chuť na sladké, protože sladké ke svému životu potřebují. Kromě specifických toxinů produkují kysličník uhličitý, formaldehyd, acetaldehyd, což jsou další jedy, které ovlivňují stav organismu včetně překyselení.

Zatěžují játra, ledviny, centrální nervový systém a lymfatický systém. Způsobují tak únavu, podráždění, kloubní potíže, zažívací potíže, gynekologické potíže, záněty vedlejších dutin nosních a podobně.

Také vás může zajímat ...

Často také žijí v symbióze se stafylokoky a herpes viry, přidáme-li sliznici zatíženou těžkými kovy, můžeme počítat s urputnými afty, krvácejícími dásněmi nebo bolavými ústními koutky.

I záněty hrtanu – opakované laryngitidy – můžeme připsat kromě virů také plísním. Toxiny plísní působí negativně i na různé tělesné orgány.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...