Co všechno připadne Ivaně Gottové?

Po zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) zůstal majetek v hodnotě přibližně jedné miliardy. Většinu z něj získá určitě jeho manželka, Ivana Gottová (43), na kterou nechal Karel dlouho před smrtí zejména nemovitosti přepsat.

Při dědickém řízení sice podle zákona dědí manželka i děti (i nemanželské) rovným dílem, ale pravděpodobně existují smlouvy s jeho dvěma staršími dcerami Dominikou (46) a Lucií (32), o jejich vyplacení.

Také vás může zajímat ...

Prý by se měly vzdát dalších nároků za to, že dostaly každá na ruku milion. Podle jejich údajných slov je to tak spravedlivé, protože obě souhlasí s tím, že se Ivana o manžela nejvíc starala. Ale vzhledem k tomu, že by každá z nich měla dostat pětinu majetku a jak víme, miliarda je tisíc milionů, je to trošku nepoměr.

Karel za svého života investoval dost konzervativně a rozumně, takže velký majetek je také ve starých obrazech, špercích a cenných papírech. Jejich cena za tu dobu také narostla. Navíc, řada jeho písniček se stále bude hrát i v Německu a dividendy mohou ročně vynést asi 5 miliónů.

Docela slušné roční kapesné…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...