Co všechno teď musí Bittnerová stihnout?

Za poslední rok se herečce a moderátorce Milušce Bittnerové (40) převrátil život vzhůru nohama. Loni jí totiž zemřel tatínek, a tak začala uvažovat nad svým životem. Našla si přítele, se kterým momentálně hledá společné bydlení, a do toho stále touží po miminku.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho má ale také tajný seznam věcí, které si chce do konce života za každou cenu splnit. „Říkala jsem si, že když můj táta zemřel ve dvaašedesáti, tak že už nemám moc času. Je to strašné,“ vzpomíná na jedny z nejhorších chvil svého života Miluška.

A co má v tajném seznamu na prvním místě? Překvapivě naučit se psát. „Ne, že bych to neuměla, ale chtěla bych se naučit napsat knihu a příběh, ale nemám na to vůbec talent,“ uvažuje nahlas. Jinak ale nijak zvlášť budoucnost neplánuje, i když vědomí toho, že by děťátko mělo co nejdříve přijít, nemůže příliš dlouho ignorovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...