Co všechno udělá kvůli své manželce? Má ho omotaného kolem prstu!

Hvězda Slunečné na své partnerce rozhodně nešetří. Ona ho kdysi zachránila, teď si hýčká on ji!

Od rána do večera se hvězda Slunečné Lukáš Langmajer (39) honí, aby našetřil co nejvíce peněz. Nejsou ovšem ani tak pro něj, jako pro jeho manželku Lucii Langmajerovou (39), která podle všeho ráda rozhazuje. Copak po něm asi chce, že musí manžel tolik dřít?

Bez práce to zkrátka nejde. Své o tom ví také herec Lukáš Langmajer (39). Co se hereckých nabídek týče, není vybíravý, kývne v podstatě na jakoukoli roli.

Také vás může zajímat ...

Není to zřejmě ani tak proto, že by ho herectví tolik naplňovalo, ale spíš v tom budou peníze. „Já jsem držgrešle,“ říká na rovinu Lukáš. Přesto ale na své manželce Lucii (39) rozhodně nešetří, ba právě naopak.

Na co si ukáže, to jí hned pořídí

Své milované ženě splní Lukáš vše, co jí na očích vidí a o co si řekne. I kdyby se kvůli tomu měl sedřít z kůže. To, že si manželku hýčká, potvrdil i v Show Jana Krause, kde zároveň prozradil něco, za co ho nejspíš doma žena moc nepochválila.

„Podívejte, jaká má krásná prsa, ty jsem jí pořídil já,“ chlubil se Lukáš. Zdá se, že je z Lucie celý pryč a svou lásku jí dokazuje mimo jiné právě tím, že jí klidně zaplatí plastiku za desetitisíce. A samozřejmě s tím souvisí i nákup spodního prádla.

To jí sice přímo nekupuje, ale jak řekl, vždy jí na něj dává peníze, a rozhodně nepůjde o nějaké drobné. Zdá se, že ho Lucie ani po dvanácti letech společného soužití ještě neomrzela.

Stále zamilovaný herec své ženě veřejně vyznává lásku: „Přesto, že nejsem princ na bílém koni, ona se krásně usměje, a já mám chuť i sílu snést jí modré z nebe,“ dojímá čtenáře svými upřímnými vyznáními.

Dělá to všechno z vypočítavosti?

Je dost pravděpodobné, že se takovými gesty snaží manželce vynahradit těžké období, kdy ho ovládal démon alkoholu a doma s ním bylo k nevydržení. Prvním krokem bylo aspoň to, že přestal pít. Jak se navíc zdá, Lucie to s Lukášem zkrátka umí. Stačí vyslovit přání, a on se může přetrhnout, aby jí ho vyplnil.

Jejich společným snem je například vlastní dům v přírodě, ideálně v Brdech. „Budeme ho mít. Moje žena oslovila andělíčky, tak to musí vyjít,“ věří Langmajer. Lucie je tedy očividně věřící a ze všech sil se modlí, zatímco na herci už je to ostatní.

Přece jen musí někdo vydělávat peníze. Ačkoli totiž Lucka pracuje jako fotografka, zaměstnává ji především péče o děti. Zvláště o dceru Magdalénu (3) a syna Mikuláše (7), a tak finanční záležitosti zůstávají na Lukášovi. Ačkoli v době krize to byla právě Lucie, kdo se musel o vše postarat.

„Někdo pracovat musí, když já nemůžu. Moje manželka dělá produkci a fotí, tak to naštěstí může, takže ona to zaplní, ona je ta, která teď bude nosit domů chléb a sůl, a já se budu starat,“ tvrdil ještě před časem Lukáš a dodal, že z něj byl tatínek na plný úvazek.

Nejdřív nová prsa, potom zase barák

Chodíval prý dokonce i zahradničit a malovat. „ Přemýšlím pořád, co bych dělal, abych nebyl závislý jen na té jedné cestě, ale automechanik, na kterého jsem se učil, to asi nebude, protože to umím ještě hůř než herectví.

Možná řidič linkového autobusu,“ překvapil herec, který s oblibou vtipkuje. Nyní, když může zase hrát, chce vlastní domek postavit stůj co stůj, protože chce mít něco vlastního. Nerad totiž platí někomu jinému za podnájem v bytě.

Čeho se musel kvůli ní vzdát?

Kvůli rodině dokonce obětoval i svého nejmilejšího koníčka, což je závodění rallye. „Bylo to finančně hodně náročné, hlavně proto, že jsem na trénincích vždycky ty auta rozbil,“ zdůvodnil Lukáš Langmajer, proč s tím musel přestat.

Možná se to nelíbilo ani jeho manželce. Že by na něj byla kvůli tomu naštvaná? To se neví. Každopádně ráda asi nebyla, když závodění věnoval hodně času, a ještě do něj tolik investoval. Jisté ale je, že peníze jsou u Langmajerových evidentně ze všeho nejdůležitější a také Lukášova starost číslo jedna.

Momentálně se zase raduje z honoráře za film 3Bobule. Konkrétní částka ovšem není známa. Ostatně spásou je pro něj i příjem ze Slunečné. Tam dostane pouze za jeden natáčecí den 16 000 korun. Za měsíc to je potom nádherných 128 000, takže si rozhodně nemůže stěžovat a své role se drží zuby nehty.

Zkrátka točení seriálů je pro něj hotový zlatý důl. Jak dlouho ale takové náročné tempo ustojí? Přece jen se nemůže pořád jen přepínat. Otázkou ovšem zůstává, jestli bude manželce dělat otroka věčně, nebo se to časem ještě zlomí.

Už přestal chodit za prostitutkami!

Lukáš Langmajer, mladší bratr herce Jiřího Langmajera (54), tráví v seriálu Slunečná většinu času v ateliéru, i přesto si ale občas odskočí na statek Slunečná, kde se celý děj odehrává. Jak to má ve skutečnosti? Cítí se lépe na vesnici, nebo ve městě?

Lukáš se prý rozhodně považuje za typického vesničana a ve městě se dle svých slov zkrátka dusí, protože moc nemusí lidi a potřebuje mít svůj klid. „Jsem jednoznačně venkovský člověk, stačí se na mě podívat. Patřím do tepláků, hlíny a trávy, ne mezi domy.

Na město jsem si nezvykl a už si ani zvykat nebudu. Nepatřičně si na nějakém místě připadám čím dál méně, člověk musí sám sebe poslouchat, aby věděl, kde mu bude dobře, a opak vynechat. A konkrétní příklad? Už pár let prý nechodí do bordelu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...