Co všechno udělá pro svou kariéru?

Vypadá to, že herečka Eva Holubová (60) naprosto podlehla trendu sociálních sítí. Skoro denně totiž nahrává na svůj Instagram nové fotografie a videa, jenže si vůbec neuvědomuje, jak moc to může být nebezpečné.

Na Instagramu má bezmála sto tisíc sledujících, což je dost slušné číslo. Eva si tam ze sebe dělá legraci a lidé ji za to milují. Když byla v červenci na dovolené na Sicílii, fanoušci o tom hned věděli. Sdílela totiž fotky své postavy v plavkách a natočila o sobě i humorné video.

Také vás může zajímat ...

Snaží se maskovat své problémy?

Je však vidět, že fotky nepřidává jen tak bezdůvodně. K jedné takové si navíc přidala i komentář, ze kterého je patrné, že se svými humornými příspěvky snaží zakrýt vnitřní smutek. „Někdy to na mne dopadá, láska k životu je zahalena v oparu strachu ze smrti nebo v úzkosti která může pramenit z něčeho, co je skryto v povědomí,“ poodhalila svou pravou tvář Holubová.

Herečka, která těží ze svého úspěchu, to však občas i dost přežene.

Není to tak dávno, co v pozdních nočních hodinách pozvala své fanoušky do své ložnice, kde po jejím boku spal manžel. „Hulím tady v ložnici,“ sdělila během jednoho svého přímého přenosu nahá pod peřinou. Naštěstí si však uvědomila, že to byla hloupost, a nevhodný záznam smazala. Jinak ale veřejně sdílí snad všechno.

Příspěvkům věnuje spoustu času, píše si různé životní citáty, často komentuje příspěvky jiných lidí a diskutuje s fanoušky.

Jenže to začíná překračovat patřičnou mez a hrozí, že se na internetu může stát brzy závislou, pokud už se tak tedy nestalo.

Nastala u ní velká změna

Nyní to ale vypadá, že herečce někdo promluvil do duše, protože se najednou začala podivovat nad tím, proč se její přátelé na internetu svěřují s každou maličkostí. „Uvědomuju si, jaký mám štěstí, že si můžeme dovolit tuhle dovolenou, více fotografií však najdete na jiných profilech, u mne dochází k přerodu ohledně sociálních sítí.

Zvláště když čtu některé dříve oblíbené profily,“ řekla nečekaně. Přitom sama s oblibou dělala to samé. „Vážně potřebujeme otevírat své kuchyně a ložnice světu dokořán?“ dodala.

Snad si díky sledování jiných profilů uvědomila, že její chování je přes čáru, a poučila se ze svých vlastních chyb.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...