Co zabilo zpěvačku Janu Kocianovou?

Jiě 14. roŤnŪk benefiŤnŪho koncertu Noc s hvžzdami probžhnul 4. 8. 2012 na hradž Houska.

Nedávno zesnulá slovenská zpěvačka Jana Kocianová (+72), kterou u nás oplakávají bývalí kolegové od Karla Gotta (79) po Jitku Zelenkovou (68), do poslední chvíle věřila, že se vyléčí a vrátí z nemocnice domů.

Rakovina prsu ji připravila o hlas, který se jí načas vrátil. Vypadalo to nadějně, ale nakonec její organismus nápor agresívní choroby nevydržel. „V poslední době se nejvíc těšila ze zahrádky a z ptáčků, kteří ji měli rádi, protože je pravidelně krmila, a když ji uviděli, okamžitě se přihnali v celých hejnech,“ sdělil její zdrcený manžel Josef Škvařil (81).

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka ještě pár měsíců před smrtí doufala, že si kolegyněmi ještě s Karlem zazpívá.

Ani Zelenková, ani Gott ovšem o jejím vážném stavu neměli tušení, a bohužel ani nedorazili na její pohřeb do bratislavského krematoria.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...