Co zachránilo Krampolovi Vánoce?

Náhlé osamění u lidí, kteří žili celý život nejen v páru, ale i obklopeni hroznem přátel, a ještě zvědavými novináři, může dojít i k tragickým koncům.

Herec a moderátor Jiří Krampol (82), kterého v létě náhle opustila manželka Hana (†59), je přesně tenhle případ, a přidává se tu ještě i vysoký věk.

Také vás může zajímat ...

Jiří dlouho věřil, že mu pomůže sport, chodil plavat, cvičit, konal dlouhé procházky, ale všechno přerušila známá vládní nařízení. „Snažím se číst, překládám vtipy z angličtiny, dělám všechno možný, ale je to hrozný být doma sám,“ naříkal herec.

Nemá přitom ani počítač, takže nemůže využít zábavy, již skýtá internet. A to se ještě blížily Vánoce! Naštěstí zafungovaly přátelské vazby, a Jirka mohl vyrazit se skupinkou přátel na vánoční dovolenou na chalupu ke kamarádce do jižních Čech. Jak řekl, dárky neveze, pouze dětem věnuje nějakou korunu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama