Co Zelenkové vyčítají její dobří přátelé?

Velmi ji kritizují, že není za dámu!

Snad své kamarády tímto gestem potěšila!

Kalhoty, legíny nebo kalhotové kostýmky – to je typické oblečení zpěvačky JITKY ZELENKOVÉ (66). V šatech jí fanoušci jen tak neuvidí. A to je to, co její přátele a blízké vyloženě ničí. „Kamarádi mi nadávají, proč pořád nosím jedno a to samé, a že bych měla nosit šaty jako nějaká lady,“ směje se Jitka a přiznává, že si prostě nemůže pomoci. V přezdobených róbách se prý necítí vůbec dobře.

Nedávno ale udělala výjimku a vzala šaty na milost. „Jste svědky historického okamžiku, kdy mám na sobě šaty,“ vtipkovala Zelenková, když ji novináři zastihli ve chvíli, kdy měla na sobě nejnovější model od své kamarádky HALINY PAWLOWSKÉ (61), která spolu s dcerou NATÁLIÍ (34) začala navrhovat vlastní kolekci originálních šatů.

„V těch šatech od Haliny se cítím opravdu výborně,“ pochvalovala si zpěvačka.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...