Co znamená čas 11:11 na hodinkách?

Pokud vidíte na hodinkách čtyři jedničky, děje se ve vašem životě něco významného!

Andělé k vám promlouvají různými způsoby. Mohou nasměrovat vaši pozornost na opakující se číslice na hodinách v čase 11:11. Myslíte si, že je to náhoda, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že se v tomto čase ukrývá velmi důležitá zpráva pro vás osobně!

Každý z nás se někdy zarazil nad časem čísla na hodinách, který na sebe jakoby upozornil. Může to být pravidelné noční probouzení v jistou dobu. První, co člověk udělá, je pohled na hodiny. Pokud se čas opakuje, začínáte o tom více přemýšlet. Možná se vám v poslední době stává, že se kouknete na hodinky a opakovaně si všimnete, že je právě 11:11.

Také vás může zajímat ...

Je to zvláštní a tajemné: je to nějaké záhadné spojení, které si nedokážete vysvětlit?

Kdo vás upozorňuje

Existují různá vysvětlení o tom, kdo nebo co nám posílá tyto tajemné zprávy. Někdo říká, že přicházejí od andělů, světelných bytostí, samotného vesmíru, nebo dokonce od Boha. Necháme to na vaši představivost, abyste rozluštila, kdo s vámi komunikuje. V konečném důsledku to může být rozdílné pro každého z nás.

Vaši průvodci vám takto připomínají, že pokud chcete cítit svou vnitřní sílu, musíte se ovládnout a nepodléhat negativitě a chaosu všude kolem sebe.

Mayský kalendář mnohé vysvětlí.

Nejste na to sama

Tento jev upozorňuje na vaše současné myšlenky a pocity. Snaha upozornit vás na 11:11 vám má pomoci k hlubšímu uvědomění si sebe sama a připomenout vám, že kdykoli se cítíte být zahnaná velkými starostmi do slepé uličky, máte strach nebo se cítíte zcela bezmocně, můžete se spolehnout na to, že ale nejste sama a že vám vaši duchovní průvodci ve své neskonalé moudrosti rozhodně dobře poradí.

Stačí je o to jenom požádat.

Co symbolizuje čas 11:11?

Čas 11:11 je jedním z nejčastějších znamení. Vidět tento čas znamená, že jste na správné cestě a směřujete tím správným směrem pro své osobní naplnění. Hodně vám vysvětlí i numerologie, věda, která se zabývá studiem čísel ve vztahu k našemu životu. Vysvětluje a zkoumá, jak energie čísel může vyjádřit současné a budoucí trendy ve vašem životě.

Dojde k posunu vědomí kupředu.

Co říká numerologie

Číslo 11 znamená trpělivost, poctivost, duchovnost, citlivost, intuice a idealismus. Pokud spočítáte jednotlivá čísla, dostanete číslo 4, což je číslo stability a síly. Další zajímavostí je, že součet dává číslo 4, které symbolizuje přeměnu a rozpuštění ega. Toto číslo je ukazatelem vesmírných pohybů a trendů.

Jakmile si začnete všímat těchto znamení, budete moci jejich poselství také uplatnit ve svém životě.

Poselství od andělů

Doreen Virtue, světoznámá terapeutka a spisovatelka, která umí přijímat andělská poselství a napsala o tom už celé desítky knih, uvedla, že vidět tento magický čas znamená, že vaše duchovní síla právě v tomto období intenzivně narůstá. Tato vazba se právě spojuje s časem 11:11 hod., což je symbol těch nejsilnějších a nejpozitivnějších změn.

Předpověď starých Mayů

Mayové byli legendární spiritualisté, kteří byli zastánci numerologie jejich vlastním způsobem. Podle mayského kalendáře předpověděli konec temných časů 21. 12. 2012 přesně v 11:11 a také začátek skutečného duchovního probuzení lidstva. V tento moment naše planeta přešla do nového věku.

Mayové předpověděli, že nastane doslovný posun vědomí z temného věku do zlatého.

Vaši strážní andělé k vám mluví různými způsoby.

Přichází vaše chvíle

Představte si, že vás čeká důležité jednání, z kterého máte obavy už předem. Podíváte se na hodinky a vidíte čas 11:11 hod. Máte najednou pocit, jako by se čas zpomalil a vše se zaměřilo jen na tento okamžik. Buďte přesvědčivá a jistá si svým rozhodnutím, a také ochotna vložit do toho všechno. Tato chvíle je ta VAŠE.

Začne se vám dařit a splní se vám to, po čem opravdu toužíte.

Najděte odpověď v sobě

Čas 11:11 hod. se vám bude objevovat znovu a znovu, častěji a častěji, jak vám poroste spojení mezi vámi a anděly nebo jinými pozemskými silami, které řídí vaše vědomí. Najděte si chvilku a prozkoumejte, jak se cítíte: mentálně, fyzicky a duchovně. Jaké jsou vaše přání a úmysly? Postupujete směrem ke svému určenému cíli, nebo překonáváte určité překážky?

Zavřete si oči a dejte sama sobě čas na nalezení odpovědi…

Něco si přejte

U ž děti školního věku cítí, že když vidí 11:11, je na čase si něco přát. Příště, až uvidíte 11:11, zastavte se a vnímejte jemné energie proudící všude kolem vás. Jde o výzvu k probuzení. Připomínku vašeho pravého poslání ve vašem životě. Obvykle v dobách své zvýšené energie nebo zrychleného osobního růstu si čísel 11:11 častěji.

Spatření Mistrovského čísla 11:11 je VŽDY potvrzením, že jste na správné cestě.

Andělské sdělení času 11:11

K dykoli spatříte opakující se číslice, hlavně 11:11, dostává se vám povzbuzení, že jdete po správné cestě a že máte nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíte. Vaši andělé vám vzkazují toto: „Jde o ideální směr, po kterém jdete, všechno je v nejlepším pořádku.

Mějte otevřené oči, přichází láska, cit a vaše srdce se otevírá.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...