Čokoládou bojujte proti stresu!

Čokoláda posiluje vaše srdce, snižuje nebezpečí infarktu a její pravidelná konzumace sníží selhání srdce až o jednu třetinu, normalizuje krevní tlak a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Budete-li pravidelně jíst tyčinku tmavé čokolády denně po dobu 15 dnů, snížíte nebezpečí vzniku diabetu až o polovinu. Tmavá čokoláda dokáže zasytit, snižuje touhu po sladkých, slaných nebo tučných jídlech, a tím podporuje hubnutí.

Také vás může zajímat ...

Pravidelné pojídání tmavé čokolády snižuje hladinu stresového hormonu, postará se o vaši lepší náladu a pocit štěstí. Jste v práci pod tlakem nebo nestíháte před svátky? Popadněte čokoládu. Odrazí nápor stresu a zlepší zároveň vaši mozkovou výkonnost a bdělost.

Zaženete také kašel

Čokoláda díky obsaženému theobrominu tiší kašel, ale na rozdíl od většiny léků nemá negativní vedlejší účinky, jako je ospalost a utlumenost. Čokoláda přináší pocit štěstí a proto je dobré ji jíst v těhotenství.

Pomůže ženě v těhotenství překonat negativní emoce a narozené děti jsou také více v pohodě, méně pláčou a jsou šťastnější. Čokoláda je také mocné afrodiziakum. Lidé mlsající čokoládu se cítí podstatně více sexuálně naplněni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama