Colin Farrell se ženil na Tahiti, ale vydrželo mu to jen pár měsíců!

Svoji svatbu označila Amelia jen za „takový zážitek z dovolené“.

Na pohledného Colina Farrella (41) ženy letí a on se tomu nijak nebrání. Herečce Amelii Warner (35) řekl dokonce své „ano“, ale oba potom svoji svatbu považovali spíš za vtip.

Z právního hlediska je Colin Farrell stále svobodným mládencem, i když jednu svatbu za sebou má. Ta se ale odehrála trochu divným způsobem a zpětně jí považují za neplatnou nejen úřady, ale i herec samotný.

Také vás může zajímat ...

Na konkurz přišel podnapilý

Rodáka z Irska média většinou vykreslují jako bouřliváka s problémy a jako svůdce, který vystřídal spoustu žen. Při pohledu na jeho dosavadní soukromý život na tom něco pravdy asi bude. Herec, který se prosadil i v Hollywoodu, měl v mládí původně namířeno jiným směrem. Jeho otec i strýc byli profesionálními sportovci a chvíli to vypadalo, že z Colina vyroste další fotbalista v rodině.

Místo toho se ale nechal ovlivnit svojí sestrou, která studovala herectví. Začal s hraním v londýnském divadle a pak měl štěstí, že si ho všimli i za oceánem. Hledali postavu rebelského vojáka, který jde všem na nervy a pro tuhle roli byl Colin jako stvořený. Na konkurz prý přišel posilněný alkoholem, to mu ale nijak neublížilo.

Brzy nato si zahrál i hlavní roli v úspěšném thrilleru Telefonní budka. Nikdy ale nezapomínal na svoje irské kořeny, na které je hrdý a živil dál pověst problémového chlapíka.

Prohlásil: „Měl bych méně kouřit a méně pít, ale v Dublinu jsou holky, které toho vypijí víc za noc než já za týden.“

Colin je přelétavý motýlek.

Moc mladí a moc rychlí

Vztahů se ženami měl známý svůdce spoustu, do manželství vstoupil ale jenom jednou. Stalo se to, když chodil s herečkou Amelií Warner. Psal se rok 2000 a dvojice se spolu začala objevovat na veřejnosti. Jemu bylo 24 let, jí 19. Jako budoucí zeť se Colin zamlouval i hereččině matce. Té připadalo, že jsou si s její dcerou souzeni.

„Nemusela políbit mnoho žabáků, aby našla svého prince,“ tvrdila optimisticky. Colin to možná opravdu myslel vážně, protože si na prst nechal vytetovat jméno Millie, což byla Ameliina přezdívka. V červenci roku 2001 se na Tahiti vzali; konkrétně na proslulém ostrově Bora Bora. Vydrželo jim to ale jen pár měsíců a pak šli od sebe.

S rozvodem problémy neměli, protože se brali mimo území USA a nenechali si tam svatbu potvrdit. Colin později prohlásil: „Byli jsme moc mladí a moc rychlí. Vlastně jsme se doopravdy nevzali. Věděli jsme, že ten obřad na pláži není legální.“ Millie, která rozchod nesla hůře, řekla: „Šlo prostě jen o takový zážitek z dovolené, nikoho jsme k tomu nezvali.

Bylo to krásné, hloupé a sladké, ale v žádném případě nešlo o nic vážného. I moje máma to spíš považovala za vtip.“ Přiznala ovšem, že jí pak zabolelo u srdce: „Skončilo to tak, jak asi končí každá první láska,“ konstatovala. A zatímco Colin pak vesele pokračoval v dobývání ženských srdcí, Amelie se před časem usadila.

Vzala si herce Jamieho Dornana (35), známého z filmu Padesát odstínů šedi.

Tentokrát už doopravdy!

Dva vztahy, dva synové

Colin dál chodil s modelkou Kim Bordenave a žil s ní dva roky. Ze vztahu se narodil syn, který trpěl genetickou poruchou Dalšího potomka měl tmavovlasý Ir s herečkou polského původu Alicjou Bachledou-Curus (34). Situace se opakovala: dva roky spolu a na svět přišel syn. Jen tak se asi neusadí.

Salma Hayek (51), se kterou hrál v jednom filmu, tvrdí: „Zamilovává se do všeho – do stromů, oceánu, ale taky do opilých bezdomovců, které potká na ulici!

Možná je to tím, že je Ir, ale spíš to připisuji jemu samotnému.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...