Colin Firth: Chce italské občanství kvůli brexitu

Občas si zkrátka nedokážou pomoci

Filmovým a popovým hvězdám agenti vždy radí, aby se nepletli do politiky, protože si tím jen způsobí problémy. Jenže co naplat. Občas si zkrátka nedokážou pomoci. Stejně jako britský herec COLIN FIRTH (56) alias legendární Mark Darcy ze slavné komedie Deník Bridget Jonesové. Ten se totiž rozhodl zažádat o italský pas a chce se stát právoplatným italským občanem. Důvod?

Nesouhlasí s vystoupením Velké Británie z Evropské unie.

Herec se totiž považuje za Evropana a tento krok jeho rodné vlasti se mu vůbec nezamlouvá.

Vzal si příklad z kolegy?

Také vás může zajímat ...

V Itálii navíc tráví poslední dobou čím dál víc času. Jeho manželka LIVIA (47) je totiž Italka a Firth i jeho dvě děti LUCA (16) a MATTEO (13) mluví plynně italsky. V Británii už se prý necítí jako doma. Přemýšlí proto, že by se do Itálie přestěhoval s rodinou nastálo a do Anglie už jezdil jen pracovně a na návštěvy své rodiny. Není ale jediný, kdo udělal něco podobného.

Možná si vzal příklad třeba z herce GERARDA DEPARDIEU (68), který se na protest proti vysokým daním ve Francii před čtyřmi lety stal ruským občanem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...