Copperfield má malér, půjde před soud!

Světově uznávanému mágovi Davidu Copperfieldovi (59) se vymstil jeden z jeho kouzelnických triků a zdá se, že bude platit pěkně kulatou sumičku.

Jako mnozí jiní kouzelníci zatáhl na jeviště návštěvníka své show v Las Vegas, Brita Gavina Coxe (55). Ten měl spolu s dvanácti dalšími návštěvníky zmizet ze speciální komory a objevit se po Davidově triku na druhé straně sálu. Během přesunu tajnou chodbou ale Gavin upadl a vykloubil si rameno. Pobyt v americké nemocnici ho stál dost peněz a dnes tvrdí, že má trvalé následky.

Trpí prý poškozením mozku, v noci dýchá jen za pomoci kyslíku a podstoupil několik operací zad i krku. Copperfield obvinění odmítá, ale v podobných případech postižení zpravidla vítězí. Tohle iluzionistu přijde draho.

Také vás může zajímat ...

Magií k trvalé invaliditě!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...