Courtney Cox si dobrovolně hyzdí svůj krásný obličej

Změnila se k nepoznání!

Její tvář se po plastikách změnila k nepoznání.

Touha po mladistvém vzhledu se COURTNEY COX (51) příliš nevyplatila. Díky plastickým operacím sice nemá na obličeji jedinou vrásku, svoji krásu ale pomalu ztrácí a začíná vypadat jako někdo úplně jiný.

Estetickou chirurgii si hvězda kultovního seriálu Přátelé oblíbila už před lety. Sem tam se zbavila vrásek v obličeji injekcí plnou botoxu, jindy si nechala trochu přifouknout rty a za sebou má údajně také operaci očních víček.

Nemalé peníze a bolest vždy stály za to a krásná herečka opouštěla kliniku o několik let mladší, s dokonale vyhlazeným obličejem. Jenže nic netrvá věčně a vypadá to, že Courtney svůj boj s časem pomalu začíná prohrávat.

Ne že by na ni už neplatil botox a vrásky se opět začaly objevovat, ale její obličej už zkrátka není schopný mimiky. Zapadlé oči, hladké čelo, plné tváře a křečovitý úsměv. Takhle vypadala seriálová Monica na akci, kde se naposledy objevila.

Také vás může zajímat ...

Přitom stále tvrdí, že si mladistvý vzhled udržuje pouze díky lázeňským procedurám a na plastiku by v životě nešla už kvůli svému partnerovi. „Nelíbí se mu, když všechny ženy vypadají stejně. Na botoxu jsem byla, ale to je všechno,“ popírá vehementně další zákroky, které jsou ale k její smůle už velmi znát.

Změna k horšímu Snažit se uživit jako herečka v Hollywoodu znamená být neustále pod tlakem nejen. médií, ale také stále přibývající konkurence. Není divu, že si většina žen z filmové branže nechá čas od času napnout pleť či odsát trochu tuku. Ovšem nic se nemá přehánět a přestože Courtney má svou silnou základnu fanoušků, na sociálních sítích se u jejích nových fotografií objevily nejrůznější komentáře, v nichž si lidé stěžovali, že chtějí zpátky seriálovou Monicu, tahle žena se jí prý už vůbec nepodobá.

Nejen v Přátelích, ale i v reálu je přitom její nejlepší kamarádkou JENNIFER ANISTON (47), která jako by stárnutí opravdu zastavila. Na rozdíl od Courtney ale stále vypadá přirozeně a absenci na plastické chirurgii jí svět rozhodně věří více.

Jennifer byla už podruhé za sebou vyhlášena nejkrásnější osobou světa, a tak by možná mohla své kamarádce poradit, jak na to. Botoxové injekce očividně nebudou to pravé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...