Čtvrtníčka komanduje jeho dcerka

Ještě štěstí, že i recesí se dají vydělat slušné peníze, jinak by byl Petr Čtvrtníček (52) i s rodinou už dávno na huntě.

Herec a hudebník si dnes vydělá dost peněz se svou hudební skupinou Buzerant i jako šméčkař Radim Pátek v seriálu Přístav, ale byly doby, kdy takřka veškeré vydělané peníze vrážel do rekonstrukcí lodních vraků, s kterými brázdí Vltavu a okolní toky.

Také vás může zajímat ...

Ne že by dnes byl „Čtvrtek“, jak mu říkají přátelé, finančně zodpovědnější, ale naštěstí dorostla dcera Anna Mercedes (13) a ta ho finančně krotí. Naposledy spolu byli v obchodě s oblečením na Václavském náměstí a nebýt Aničky, celý by ho vykoupil.

„Vždycky utratíme spoustu peněz, táta rád nakupuje,” prozradila Anička a jedním dechem dodala: „Není dobré utrácet všechny peníze za oblečení.” Slyšíš to, taťko?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...