Čtyři manželky a jeden manžel

Oblíbený herec Josef Dvořák (76) hravě dosáhl toho, po čem touží kdejaký chlap. Naprosto pravidelně a bez hádek se totiž stále vídá se všemi třemi exmanželkami a společnými dětmi.

Navíc mu všechno tohle pomáhá s radostí organizovat jeho současná drahá polovička Jája (74). „Moje žena dokázala neuvěřitelnou věc. Skamarádila se se všemi třemi mými exmanželkami a všechny čtyři i se všemi svými dětmi jezdí svorně čas od času k nám na chalupu,“ chválí svou akční ženu herec. Otázkou zůstává, zda idylka vydrží, až se bude rozdělovat majetek.

Také vás může zajímat ...

Ale ani z toho nemá nesmrtelný filmový vodník strach. „Moje děti, které vyrůstaly se svými maminkami, spolu také všichni kamarádí a navštěvují se. Nelpí na penězích a nečíhají na dědictví,“ dušuje se táta čtyř dcer.

Bude všechno jednou tak růžové, jak si to on sám maluje?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...