Cukrovkář Lábus se cpe dorty!

Před časem proběhly tiskem zprávy o ne zcela dobrém zdravotním stavu oblíbeného herce Jiřího Lábuse (66), kterému by jistě nikdo nepřál nic špatného.

Lékařská prohlídka odhalila vysoký krevní tlak a povážlivě zvýšenou hladinu cukru i cholesterolu. Pokud by někdo čekal, že se z Jiřího stane svědomitý dietář, který bude žít o zelenině, rýži a sucharech a co chvíli si bude měřit glykémii, velmi by se přepočítal. Naopak.

Exrumburak bývá často viděn v pražských kavárnách, jak se cpe sladkostmi, které zapíjí kafíčkem nebo svým oblíbeným červeným vínem. „Důležité je, že nemám hůl, ale čich, sluch a hmat mi slouží,“ míní zarputilý mlsoun s tím, že zvýšené hodnoty cukru a cholesterolu jsou v jeho věku normální.

Také vás může zajímat ...

Tak doufejme, že to časem s hercem pražské Ypsilonky nesekne!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...