Čvančarová je sama? Mluví prý o svobodě…

Vnadná žena vamp Jitka Čvanačrová (42), hvězda pořadu Tvoje tvář má známý hlas, patří mezi naše nejhezčí herečky a s jejím mužem Čadkem (41) krásný pár.

Dosud vypadali jako stále zamilovaní. O to víc všechny zaskočila hereččina slova o svobodě. Dostalo se snad jejich manželství do krize?

Také vás může zajímat ...

Čvančarová nosí ráda originální kousky od módních návrhářů z Česka. Na poslední akci se ale objevila v černé a bez partnera. Navíc se rozpovídala na téma svoboda a co pro ni znamená.

Hvězda show Tvoje tvář… utíká od muže?

Má snad krásná herečka trable s manželem? „Nosím oblečení podle nálady. Třeba teď mám na sobě černou, protože návrhářka Liběna Rochová říká, že černá osvobozuje, a já se chci cítit svobodně,“ nechala se slyšet Jitka.

„Partnerovi občas radím s různými styly podle akcí. Jinak všem ráda dávám svobodu,“ dodala. Snad její slova opravdu nenaznačují to, že se blíží další rozvod hvězd českého showbyznysu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...