Čvančarová přišla o kšeft!

Kdo tentokrát zasedne v porotě?

Už na podzim by televize Nova měla odvysílat druhou řadu úspěšné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Díky vysoké sledovanosti je teď snem každé celebrity účinkovat v ní buď jako soutěžící nebo porotce.

Jitka Čvančarová (38) si odbyla první řadu jako jedna z porotců a ráda by se podle známých Tváře účastnila znovu, navíc když údajně dva z porotců, kteří absolvovali první řadu, se soutěže zúčastní opět. Místo ní už prý ale mají náhradu. A tak Jitka přišla o slušný přivýdělek.

Zato má aspoň spoustu času na rodinu. „Zbytek léta si s mužem a dcerkou hodláme užívat, mít volno a mít se dobře sami se sebou,“ prozradila Čvančarová. Své místo v soutěži mají jisté Marta Jandová (42), Jan Cina (28), Ivana Jirešová (39), Roman Vojtek (44), David Gránský (24) a Anna Slováčková (20).

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...